Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Kto może korzystać z rehabilitacji w swoim domu?

  • Posted on: 17 February 2020
  • By: addmean
Obecnie rehabilitację można prowadzić także w mieszkaniu. Jest to miejsce, w jakim czujemy się bezpieczni oraz spokojni. Ten rodzaj terapii jest także oszczędzaniem czasu, ponieważ nie trzeba tracić długich godzin na dojazdy oraz oczekiwanie w kolejce.


Jest to także doskonała opcja dla tych osób, które nie mogą z różnorodnych powodów opuścić swojego domu bądź jest to dla nich niewykonalne. Jeśli potrzebne ci usługi rehabilitacyjne Wrocław jest miejscem, w jakim fizjoterapeuci dojeżdżają do swoich pacjentów. Jeżeli niedawno przebyłeś jakieś urazy albo cierpisz na bóle kręgosłupa, to wyspecjalizowany rehabilitant na pewno ci może pomóc. Fizjoterapeuci proponują szeroką paletę zabiegów leczniczych oraz masaży dostosowanych do konkretnego problemu. Wrocławscy fizjoterapeuci wykonują zabiegi przy dyskopatii, stanach po urazach czy rwie ramiennej. Jeśli bolą cię plecy, to znaczy, że twój kręgosłup potrzebuje rehabilitacji. Ćwiczenia na kręgosłup (uszkodzenie rdzenia kręgowego rehabilitacja) mają na celu wzmocnić oraz uelastycznić mięśnie oraz uwolnić chorego od cierpienia.


Koktajlowy półmisek wędlin
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol
Fizjoterapeuci wykonują również ćwiczenia z osobami starszymi. Jeśli ktoś zauważy, że jego stan zdrowia w większym stopniu go ogranicza a ból nie pozwala czerpać uciechy z życia, masażysta pomoże przy schorzeniach kręgosłupa. Jeżeli chcesz uzyskać na nowo sprawność po przebytej kontuzji albo chciałbyś poczuć rozluźnienie cały czas spiętych mięśni, spotkaj się z rehabilitantem. Ćwiczenia po kontuzjach obejmują ćwiczenia złamaniach kości czy naderwaniu więzadeł.


Po wyczerpującym treningu, doskonały okaże się masaż sportowy. Również przed treningiem doskonale przygotowuje do treningu. Masaż sportowy może spełniać funkcję terapeutyczną, jaka bardzo wspomaga leczenie wszystkich urazów.