Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Odmienienie osobowości kreacji poprzez biżuterię

  • Posted on: 13 October 2020
  • By: addmean
Wybór biżuterii zależy od stylu, który preferujemy. Dodając biżuterię jest możliwość odmienić charakter każdej kreacji, toteż w domu zawsze należałoby mieć jej obszerniejszy asortyment.


Złota bransoletka okaże się dekoracją wszelkiej kreacji. Jest także tendencja noszenia bransolety przy zegarku tak, by komponowała z nim świetną mieszankę.

Jeżeli chciałbyś pogłębić temat, to zapraszamy Cię do artykułu, który opracowaliśmy pod tym linkiem. Tam zawsze znajduje się bieżąca wiadomość (http://www.warmuz-psychoterapia.pl/).

W dzisiejszej modzie akceptowalne jest zakładanie na każdej ręce innej bransolety.


naszyjnik z onyksu
Author: Metropolico.org
Source: http://www.flickr.com


Onyks od zawsze był przedmiotem uwielbiania i podziwu. Moc w nim zawarta służy do doskonalenia samego siebie. Ten drogocenny kruszec nazywany kamieniem szlachetnym zdobi biżuterię od tysięcy lat. Wykorzystywany jest zarówno w damskiej wyrafinowanej biżuterii, jak i męskich sygnetach, bądź wisiorach. Naszyjnik z onyksu świetnie przydaje się dla pań ponad wszystko lubiących unikatowość i magię tajemniczych klejnotów (ładne naszyjnik z onyksu).

Podoba Ci się ten artykuł? Jeżeli masz ochotę uzyskać większą ilość danych, odszukaj www, które ma równie ciekawe informacje.

Onyks przynosi energię, jakiej nie ma żaden pozostały kamień szlachetny. Jego czarny odcień dodaje biżuterii uniwersalności i dowolności w zestawianiu strojów. Zabezpiecza przed negatywą energią, umysłowymi atakami i nienależytymi działaniami. Nadaje się dla ludzi nadwątlonych, ze tendencją do irytacji, pozwala uwolnić się od niepozytywnych uczuć takich jak cierpienie, uraza, czy strapienie. Również przydatny przy pozbywaniu się uczucia osamotnienia i odosobnienia. Ciągnie powodzenie i korzystny los.


Kamień ów gwarantuje stabilność ciału i umysłowi.
Ułatwia zmianę nawyków, usuwa negatywne myślenie, a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień dający wewnętrzną inspirację i jasność umysłu, pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.