Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Odmienienie osobowości kreacji poprzez biżuterię

  • Posted on: 4 April 2022
  • By: addmean
Wybór biżuterii zależy od stylu, który preferujemy. Dodając biżuterię jest możliwość odmienić charakter każdej kreacji, toteż w domu zawsze należałoby mieć jej obszerniejszy asortyment.


Złota bransoletka okaże się dekoracją wszelkiej kreacji. Jest także tendencja noszenia bransolety przy zegarku tak, by komponowała z nim świetną mieszankę.

Jeżeli chciałbyś pogłębić temat, to zapraszamy Cię do artykułu, który opracowaliśmy pod tym linkiem. Tam zawsze znajduje się bieżąca wiadomość (http://www.warmuz-psychoterapia.pl/).

W dzisiejszej modzie akceptowalne jest zakładanie na każdej ręce innej bransolety.


naszyjnik z onyksu
Author: Metropolico.org
Source: http://www.flickr.com


Onyks od zawsze był przedmiotem uwielbiania i podziwu. Moc w nim zawarta służy do doskonalenia samego siebie. Ten drogocenny kruszec nazywany kamieniem szlachetnym zdobi biżuterię od tysięcy lat. Wykorzystywany jest zarówno w damskiej wyrafinowanej biżuterii, jak i męskich sygnetach, bądź wisiorach. Naszyjnik z onyksu świetnie przydaje się dla pań ponad wszystko lubiących unikatowość i magię tajemniczych klejnotów (ładne naszyjnik z onyksu). Onyks przynosi energię, jakiej nie ma żaden pozostały kamień szlachetny. Jego czarny odcień dodaje biżuterii uniwersalności i dowolności w zestawianiu strojów. Zabezpiecza przed negatywą energią, umysłowymi atakami i nienależytymi działaniami. Nadaje się dla ludzi nadwątlonych, ze tendencją do irytacji, pozwala uwolnić się od niepozytywnych uczuć takich jak cierpienie, uraza, czy strapienie. Również przydatny przy pozbywaniu się uczucia osamotnienia i odosobnienia. Ciągnie powodzenie i korzystny los.
Kamień ów gwarantuje stabilność ciału i umysłowi.


Ułatwia zmianę nawyków, usuwa negatywne myślenie, a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień dający wewnętrzną inspirację i jasność umysłu, pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.