Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób uzdrowić naszą wewnętrzną energię oraz poprawić komfort życia? Czy niekonwencjonalne sposoby są efektywne?

  • Posted on: 1 April 2020
  • By: addmean
Nasze ciało jest mocno połączone z naszym umysłem i sferą ducha, dlatego jeżeli duch jest zachwiany i obniża się nasz poziom energii wewnętrznej to wpływa to na nasze ciało, które traci siły. Są jednak sposoby, by taki zanik sił witalnych oraz wewnętrznej energii powstrzymać i wyleczyć.
masaż energetyczny
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com


Uzdrawianie duchowe i masaż (ośrodek rehabilitacyjny we wrocławiu) energetyczny, bo o nich mowa to sposoby, dzięki którym ciało wróci do równowagi pod względem ducha, psychiki oraz emocji- świetny artykuł. Tradycyjny masaż polega na intensywnym oraz umiejętnym dotyku, ugniataniu przemęczonych oraz przeciążonych mięśni. Pozwala zmniejszyć bóle kręgosłupa, głowy, a także menstruacyjne, uelastycznia oraz dotlenia stawy, odżywia mięśnie, dynamizuje krążenie krwi i ujędrnia ciało. Z kolei masaż energetyczny jest formą leczenia zwaną Reiki. Opiera się na subtelnym dotyku, który pozwala przepływać energii oraz wnikać w głąb przez skórę i układ nerwowy, a co za tym idzie docierać do najmniejszego zakamarka organizmu człowieka. W tym zabiegu nie tyle dotyk jest istotny co układy oraz pozycje rąk terapeuty.

Odpowiednio wybrane punkty energetyczne na ciele pacjenta oraz odprężający klimat tego zabiegu mają także niepodważalne znaczenie. W czasie masażu jest się całkowicie ubranym, a dłonie terapeuty wędrują tuż nad nią. Masaż energetyczny sprawia, że cały organizm ulega rozluźnieniu, skrywane emocje są odblokowane, a i przemiana materii zostaje poprawiona, a ciało się regeneruje oraz uwalania od ciągłego dyskomfortu- masaże energetyczne. Masaż tego typu jest całkowicie bezpieczny i skierowany do tych, którzy potrzebują wsparcia energetycznego. Reiki umacnia każde dobre czyny, twórcze myśli i wzmacnia dobre intencje. Uzdrawianie duchowe to doskonałe dopełnienie masażu, to naturalny proces, który przyczynia się do polepszenia zdrowia. W tym wypadku wpływa nie tylko na złagodzenie i likwidowanie dolegliwości ciała, psychicznych, duchowych i emocjonalnych ludzi, lecz i zwierząt, a także negatywnej aury pomieszczeń, obiektów oraz terenów. Jest to najstarsza, wiadoma ludziom terapia, używana w każdej kulturze na świecie. Gdy ciało człowieka zaczyna chorować, zazwyczaj szuka się przyczyny w fizyczności, a czasem wina leży po stronie zakłóceń na poziomie ducha. Dlatego też Leczenie schorzenia powinno zacząć się od przywrócenia harmonii ciała i ducha.
Uzdrawianie duchowe nie ma skutków ubocznych, a samo w sobie doskonale uzupełnia klasyczne metody leczenia. Zabiegi przebiegają w swobodnej atmosferze, zazwyczaj w pozycji siedzącej.


Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, że klasyczna medycyna estetyczna Beaumed - (medycyna estetyczna lubin) ci nie pomaga, zastanów się, może należy sięgnąć po oczyszczenie wewnętrznej energii.