recepta

Obecnie niektóre leki oraz preparaty można kupować też w internecie, to naprawdę wygodna możliwość

  • Posted on: 31 July 2021
  • By: addmean
suplementy
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Sprawunki online szczycą się wśród konsumentów rosnącym powodzeniem, czemu trudno się dziwić, skoro powiązane bywają one z tak dużym komfortem. Właściwie bez wychodzenia z domu można zakupić to, co akurat jest nam potrzebne, a później czekać na dostawę do samiutkich drzwi. Również apteki coraz częściej prowadzą sprzedaż internetową i pewne leki i preparaty można kupić już online.

Badanie krwi we Wrocławiu

  • Posted on: 14 June 2021
  • By: addmean
Każdy powinien być świadomy tego, że konieczne jest regularne badanie się. Oczywiście dużo ludzi zapomina o tym, że powinno przejść jakieś badania. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie trzeba stać w niekończących się kolejkach. Obecnie trzeba jedynie pójść np. na badanie krwi Wrocław i od razu będzie nam pobrana krew. Jest sporo jednostek diagnostycznych, gdzie za rzeczywiście małą opłatą można zrobić bardzo dokładne badanie krwi.

Zamawiaj leki przez internet, bez recepty

  • Posted on: 23 August 2020
  • By: addmean
Apteka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Pewnie nie raz spotkałeś się z problemem dostępności leków w aptece pod Twoim blokiem czy mieszkaniem? Musiałeś jeździć po całym mieście w poszukiwaniu tego, co lekarz wypisał na recepcie, a nie mogąc znaleźć leku w żadnej aptece musiałeś w końcu złożyć zamówienie w aptece i czekać kilkanaście dni na dostawę, która oczywiście była dodatkowo płatna? Albo spotkałeś się z przeterminowanym lekiem w aptece, który był trzymany na półce od kilku lat?

Ile zalet będzie miało kupowanie leków, akcesoriów medycznych i kosmetyków w aptekach w internecie.

  • Posted on: 17 February 2020
  • By: addmean
image - zdrowie
Author: Mike Gogulski
Source: http://www.flickr.com
Jedną z bardzo dużych zalet, które daje nam sieć internetowa, jest możliwość kupienia tam praktycznie wszystkiego, co jest tylko legalnie do kupienia. Co więcej, niejednokrotnie zakupić tam można znacznie więcej, niż będzie na to pozwalało prawo, przykładowo tego typu sytuacje często mają miejsce przy internetowych aptekach. Jeśli chodzi o nie, to przepisy są jednoznaczne, to znaczy nie będzie możliwości wysyłkowej sprzedaży lekarstw na receptę. Można oczywiście je zamówić i potem odebrać taki lek, oddając jednocześnie receptę, lecz jego zapakowanie do paczki i nadanie na poczcie nie jest dozwolone. Lecz przez co, że nie zostało precyzyjnie określone, co nazywa się sprzedażą wysyłkową, to niektóre apteki zaczęły naginać te reguły. Na szczęście ustawodawcy zauważyli dość szybko to zjawisko i zdecydowali się zmienić przepisy. Obecnie za sprzedaż wysyłkową będzie się uznawać każdą transakcję, na jaką zamówienie zostało złożone w innej formie niż osobiście. Znacząco zmniejszyło to problem sprzedaży w sklepach internetowych leków z receptami, ale oczywiście poza takimi medykamentami apteki oferują również bardzo duże ilości innych towarów. I wszystko zupełnie legalnie, ponieważ tymi, które nie zostały objęte żadnymi zakazami można bez przeszkód handlować.