Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Niewielu z nas może pochwalić się sokolim wzrokiem. Praca przy komputerze, wypoczynek przed telewizorem - wszystko to ma bardzo niekorzystny wpływ na nasze oczy, które z czasem będą potrzebować pomocy.

  • Posted on: 3 September 2022
  • By: addmean
Rodacy ma coraz więcej problemów z dobrym widzeniem. Niekiedy bardzo duży wpływ na to ma nie tylko zbyt dużo czasu spędzanego przed monitorami komputerów lub telewizorów.


soczewki toryczne
soczewki miesięczne
Author: Jasmine&Roses
Source: http://www.flickr.com
soczewki miesięczne
Author: merec0
Source: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Niekiedy jest i tak, że rodzimy się z wadą wzorku, która uniemożliwia bardzo dobre widzenie i htl pipety zdecydujemy się na jej wyeliminowanie przez zabieg, wkładanie okularów albo będziemy szukać innego wyjścia. Przykładem takiej dysfunkcji jest astygmatyzm. Człowiek obarczony tą dysfunkcją nie widzi wyraźnie bo ma zamglony obraz i co niezwykle utrudnia funkcjonowanie to fakt, że widzi w odmiennych osiach widzenia. Jasne że dysfunkcję można w drodze zabiegu wyleczyć, lecz są na nią i jeszcze inne , w mniejszym stopniu bolesne wyjścia. Idealnym wyjściem, dla takich ludzi są soczewki toryczne. Jasne że , muszą być one właściwie dobrane do naszej konkretnej wady przez okulistę, ale za to zapewniają zupełnie inną jakość widzenia, a co za tym idzie jasne że i komfort życia niezwykle się polepsza. Należy nadmienić, że soczewki kontaktowe wykorzystywane na tę wadę wzroku to szeroki wybór. Możemy dokonywać wyboru zarówno ze względu na to , z jakich materiałów były wykonane, jak także w związku do czasu używania poszczególnych odmian. Można odróżnić zarówno soczewki jednodniowe czy soczewki miesięczne lub twarde, miękkie, sferyczne jak i oczywiście wymienione wcześniej soczewki toryczne. Zestaw jest duży w takim razie nikt nie powinien mieć problemu z wybraniem właściwych dla siebie. Dodatkowo istotną kwestią zostaje fakt, że nie wyrządzają one żadnego kłopotu w używaniu, nie odczuwa się żadnego dyskomfortu noszenia, a poziom widzenia totalnie się polepsza . Należałoby ująć, iż soczewki toryczne, soczewki miesięczne lub też jednodniowe to niesłychanie atrakcyjne ceny.


Jeżeli więc unikamy zabiegu, nie mamy ochoty używać okularów ,a astygmatyzm utrudnia nam życie, należałoby zapoznać się z ofertą innowacyjnych soczewek i pozbyć się problemu.