Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób pozbyć się nałogu?

  • Posted on: 6 June 2022
  • By: addmean
Nadużywanie papierosów niesłychanie zagraża organizmowi. Wiedzą o tym nawet małe dzieci. Jednakże, dużo ludzi ciągle się nimi zaciąga. To wciągający nałóg, który nie tak łatwo jest porzucić. Tylko nielicznym wychodzi ta sztuka. Palacz, który pragnie tego dokonać, musi posiadać niewzruszoną wolę.


Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zazwyczaj bywa nad wyraz rozdrażniony. To ciężki okres nie tylko dla niego, ale również dla bliskich. Dlatego, jeśli chcemy zerwać z nałogiem, powiedzmy o tym rodzinie. Przy drażliwości, pojawia się też nieposkromiony głód. Przez to rzucający palenie nie rzadko narzekają na zauważalny skok wagi.

Latami nie zwracano większej uwagi na kwestię biernego palenia. Papierosy szkodzą nie tylko palaczom, ale też ludziom przebywającym blisko nich. Dym papierosowy zawiera taką samą ilość szkodzących składników, przez co znajdowanie się w towarzystwie palaczy ma zły wpływ dla naszego zdrowia. Osoby, palące papierosy narzekają na niemiły zapach z ust, żółte zęby (zobacz zdjęcie 3d zębów) oraz kiepską kondycję. Swąd dymu papierosowego trzyma się bardzo długo na ubraniu oraz włosach, o czym każdy się przekonał nie raz, spędzając wieczór w zadymionym lokalu.

Państwa Unii Europejskiej postanowiły walczyć z tym problemem, który zaczyna dotykać dużo jej mieszkańców. Wdrożono zakazy palenia w miejscach publicznych. Jest to wyjątkowo dobre rozwiązanie. Już nie jesteśmy skazani na bierne palenie na przystankach, czy w ulubionej kawiarni. Lokale były zmuszone zadecydować, czy będzie można w nich palić. I w tym czasie na rynek wskoczyły e papierosy. To idealna okazja, dla tych, którzy nie mają siły wyplątać się ze szponów nałogu, a chcieliby mniej palić. Wielu ludzi papieros odpręża. E papieros sklep to idealne rozwiązanie. Jest wiele zalet używania takich właśnie papierosów. Nie zawierają tlenku węgla. Proces „palenia” polega właściwie na inhalacji parą, a nie spalaniu tytoniu. Takie papierosy są niezwykle ekonomiczne. Potrzeba tylko na bieżąco kupować e liquid, którym napełniamy papieros. Na pewno zaoszczędzimy bardzo dużo, używając e-papierosy.


Author: k.s.