Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Odchudzajmy się bez efektu jojo

  • Posted on: 4 March 2021
  • By: addmean
Znowu nastała wiosna, a my nie damy radę się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą patrzymy w lustro. Okazuje się, że za bardzo sobie pofolgowaliśmy w zimie i teraz musimy coś zrobić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.


Zdrowa żywność
Source: ekoj.pl

Do głowy od razu przychodzą nam wszelkie diety- cud, które w mig naprawią naszą figurę. W końcu zależy nam na czasie - lato już za pasem i będziemy chcieli zaprezentować się innym na plaży. Ale tego typu szybkie odchudzanie nie da jakichkolwiek trwałych efektów. W dodatku, może zakończyć się efektem jo- jo. Aby zrzucić niepotrzebne kilogramy i cieszyć się piękną figurą na dłużej potrzeba na to więcej niż parę dni ostrej diety.

Kluczem do sukcesu będzie zbilansowana dieta, bogata we wszystkie składniki odżywcze oraz codzienne ćwiczenia. Tylko w przypadku, gdy te oba czynniki będą się razem przeplatać, osiągniemy zamierzony cel. Nie w tym rzecz, aby przez miesiąc dobrze się zachowywać, a kiedy już stracimy zbędne kilogramy, wrócić do starych zwyczajów. Należy zmienić nasz tryb życia w zupełności, tylko wtedy przyniesie to efekt.

zupa
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
Po pierwsze, nie chodźmy nigdy głodni. Jeżeli dopuścimy do tego typu sytuacji, będziemy chcieli natychmiast zapełnić żołądek i będziemy wrzucać w siebie, co popadnie. Powinniśmy się także nauczyć przyrządzać domowe posiłki. Na blogach można wynaleźć wiele interesujących przepisów. Postarajmy się, by nasze posiłki były kolorowe i oryginalne. smaczna zupa soczewicowo-kokosowa na ekoj.pl, czy też zupa z soczewicy to dania nie tylko sycące, ale i egzotyczne, których zrobienie da nam mnóstwo frajdy. Również swoim najbliższym powinniśmy samodzielnie gotować posiłki. Obiadki dla niemowląt powinniśmy przyrządzać tylko ze świeżych i przebadanych produktów.

Gdy zmienimy swój styl bycia, okaże się, że świetnie oddziałuje to na całe nasze ciało. Możemy zauważyć zależność dieta a włosy. Jeśli zaczniemy się właściwie odżywiać, nasze włosy nabiorą połysku i staną się silniejsze. Najskuteczniejszą odżywką dla nich będą świeże owoce i warzywa.