Leki a finanse

Jakiego rodzaju cechy musi mieć dobry manager?

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
zarządzanie ludźmi
Author: Eric E Castro
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy może być kierownikiem, który administruje grupą pracowników. Wymagane są do tego odpowiednie umiejętności i wyjątkowy charakter. Tego typu profesjonalista musi mieć umiejętności związane z zarządzaniem zespołem ludzi, a również umieć planować zajęcia dla poszczególnych osób.

Czy warto pożyczać pieniążki pod zastaw nieruchomości?

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
firma - migawka
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pobudujesz budynek, możliwość mieszkania w nim nie będzie wyłączną korzyścią z inwestycji. majątek umożliwi także zaciągnięcie kredytu hipotetycznego niżej oprocentowanego niż kredyt konsumencki.


Większa część banków oferuje pożyczki hipoteczne (lub tzw. kredyt niecelowy) pod warunkiem ustanowienia hipoteki na posiadłości.

Gra na giełdzie może zapewnić zyski, jeśli będziemy przestrzegać kilku głównych reguł

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
giełda
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Zarówno granie, jak i inwestowanie na giełdzie to bardzo rozległy temat. Każdy, kto zechce się w niego zagłębić musi] [przygotować się na tygodnie poświęcone na zagłębianiu kolejnych stron tekstu. W końcu w grę wchodzi wielka gotówka, a nawet oszczędności całego życia, dlatego nie warto działać pochopnie.

Jak

 • Posted on: 28 November 2022
 • By: addmean
ludzie na tle kontynentów
Source: flickr.com
W kraju od dawna tłumaczenia włoskiego cieszą się zaciekawieniem wśród klientów. Przyjeżdżający z Włoch imigranci szukają pracy, ale bez dokumentów ciężko poruszać się im wśród naszej polskiej biurokracji. Atrakcyjne cenowo tłumaczenia z języka włoskiego na polski i odwrotnie zapewnia już dzisiaj cenione na rynku biuro tłumaczeń z dużym doświadczeniem. Świetni kwalifikowani tłumacze proponują pomoc na doskonałym poziomie oraz stuprocentowo trzymają się określonych uprzednio terminów.

Gdy pojawiają się te chwile kryzysu – braku oszczędności. Co czynisz? Od kogo pożyczasz? Czy posiadasz jakiś swój dobry sposób?

 • Posted on: 24 November 2022
 • By: addmean
finanse
Author: Rental Realities
Source: http://www.flickr.com
Istnieją takie sytuacje w życiu, że nie wiemy, jak działać, by spełnić swoje plany. Niby mamy ustalone plany, wiemy, czego pragniemy, ale przeważnie na drodze do ich zrealizowania stają, no tak, finanse. Chyba każdy z nas miał choćby raz w życiu taką okoliczność, nawet osoby, które nie mogą narzekać na brak pieniędzy, może znajdowali się w sytuacji, że jakieś części pieniędzy brakowało do realizacji założonego celu. Co w tym momencie najlepiej zrobić? Pożyczyć. Ale właściwie od kogo? Od znajomych, banku, a może od rodziny? Czy są być może lepsze metody?

Jeżeli prowadzimy prywatną firmę, wtedy nie zapomnijmy o listy płac

 • Posted on: 1 November 2022
 • By: addmean
księgowa
Author: NATO E-3A Component
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie wiele bardziej nieraz opłaca się otworzyć prywatny interes, niż frapować się pracą dla kogoś innego. Często bowiem robota na usługach kieruje nas do niskich zarobków a co za tym idzie sprawia, iż po prostu ciężko nam się na tym świecie egzystuje.
Tags: 

Kim bywa broker ubezpieczeniowy i co tak naprawdę wchodzi w jego autentyczne obowiązki?

 • Posted on: 7 October 2022
 • By: addmean
broker ubezpieczeniowy
Author: Tyler Hebert
Source: http://www.flickr.com
Kim konkretnie jest "broker" oraz jaki dokładnie posiada związek wraz z ubezpieczeniami? Jaki dokładnie posiada on zakres swoich obowiązków oraz w czym może naszym osobom tak naprawdę pomóc? Jaka istnieje różnica pomiędzy agentem typu ubezpieczeniowego a brokerem z tym samym tytułem? To wszystko oraz jeszcze więcej bez nawet najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego całkiem nowego - świeżo co wydzierganego - artykułu!

Otwieranie własnej firmy, powinno przyczynić przedsiębiorcę do uczucia większej wiarygodności za swoje fundusze.

 • Posted on: 4 October 2022
 • By: addmean
papier
Bardzo często, w szczególności młodzi przedsiębiorcy nie posiadają wprawy jeśli chodzi o kalkulowanie podstawowych wydatków. Tak więc też tak wiele przedsiębiorstw bankrutuje już po pierwszym roku swojej działalności. Zwykle popełnianym błędem jest przesuwanie regulacji wszystkich rachunków i należności na najpóźniejszy moment. Niekontrolowanie wszystkich kosztów, a głównie terminów, doprowadza do tego, że sporo rachunków staje się przeterminowanych.

Amortyzacja jako procedura rozliczania w ciągu określonego czasu

 • Posted on: 9 September 2022
 • By: addmean
reklamy
Author: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Source: http://www.flickr.com
Amortyzacja to kategoria finansowa, która przez wielu przedsiębiorców jest ignorowana jako coś nieczytelnego i potrzebnego tylko księgowym. Trzeba mieć na uwadze, że amortyzacja jest częścią raportów finansowych, jakie mogą mieć ważność w procesie zdobywania finansowania.

Innowacyjne szkolenia ISO szansą na sukces.

 • Posted on: 8 September 2022
 • By: addmean
szkolenia
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Polski rynek pracy nie ma litości. Pracownicy powinni być elokwentni i przygotowani na ciągłe kursy z różnych zagadnień, by w jak najlepszy sposób dopasować się do wysokich wymagań pracodawców, i jednocześnie wpływać na pozytywną opinię i satysfakcję klientów.Przyszło nam żyć w czasach, w których sporą część działań wykonywanych dotychczas przez ludzi zastępują urządzenia i zmechanizowane, potężne hale produkcyjne.

Jakimi szkoleniami będą zainteresowani menedżerowie pracujący w hipermarketach

 • Posted on: 6 September 2022
 • By: addmean
szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Praca w sklepie wielkopowierzchniowym do łatwych na pewno nie należy. Chyba w najbardziej niekorzystnej sytuacji pozostają osoby, które pracują jako kasjerki, bo muszą przez calutką zmianę siedzieć za kasą, przenosić tony produktów, w tym także dziesięciokilogramowe opakowania z cukrem albo wodą mineralną i jeszcze poza tym dokładnie odliczać resztę. Jednakże ci, którzy pracują umysłowo świetnie wiedzą, że stresujące sytuacje bywają również i dla nich codziennością i też wywołują zmęczenie. Nic zadziwiającego więc w tym, że reprezentanci kadry zarządzającej pracujący w hipermarketach chcą cały czas się szkolić, aby sensowniej organizować swoją pracę, jak również dobrze nadzorować poczynania personelu.

Na czym polega coaching i szkolenia sprzedażowe i do czego służą w biznesie?

 • Posted on: 4 September 2022
 • By: addmean
coaching
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Potrzeba Ci szkoleń personalnych? Prowadzisz projekt i nie wiesz jak wykorzystać swój potencjał, a może jesteś menagerem i kierujesz grupą ludzi? Jeśli tak to zobacz co to jest coaching!

Coaching oferowany jest z powodzeniem w wielu miastach naszego kraju.

Pages