Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Właściwa suplementacja i ćwiczenia fizyczne kluczem do długowieczności

  • Posted on: 10 May 2022
  • By: addmean
Funkcjonujemy w środowisku, w którym każdego dnia oddajemy się olbrzymiej ilości obowiązków. Ciągły stres, siedzący tryb życia, praca przy biurku mogą mieć niezwykle zły wpływ na nasze samopoczucie a w konsekwencji na własne zdrowie. Warto zatem zadbać o siebie już teraz.

dobry wzrok
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Niezmiernie ważną sprawą dla naszego zdrowia jest odpowiednia ilość aktywności fizycznej a także zbilansowana dieta. Niektóre badania, które polecają 30 minut codziennej aktywności, do której należy włączyć chociażby spacer stwierdzają, że ma ona zbawienny wpływ na ludzki organizm. A mając na uwadze znane powiedzenie, sprawność fizyczna wpływa także na pogodę ducha. W świecie w którym sporą ilość czasu spędzamy przed ekranami komputerów oraz smartfonów narażamy nasz wzrok na niekorzystne, sztuczne promieniowanie pochodzące z tych urządzeń. W konsekwencji cierpimy na coraz częstsze problemy ze wzrokiem, począwszy od problemów z jakością widzenia po totalny astygmatyzm. Dzięki postępującej medycynie w przypadku astygmatyzmu ratunkiem są soczewki toryczne, które znacznie poprawiają komfort widzenia (najlepsze soczewki toryczne). Należy pamiętać także o tym aby właściwie zadbać o środowisko w którym przychodzi nam pracować, nakładać specjalne filtry, robić sobie regularne przerwy.

Czy prezentowany temat okazał się dla Ciebie ciekawy? To świetnie, ponieważ gdy wejdziesz tu, odnajdziesz pożyteczne informacje, które Cię na pewno zaabsorbują.

Dzięki tak zachowanej higienie pracy soczewki toryczne nie będą nam potrzebne w dłuższej perspektywie.

Jeżeli chodzi o dietę, to powinna ona być jak najbardziej zbilansowana oraz dobrana do potrzeb. Warto zrobić sobie także całościowe badania aby sprawdzić jakich witamin i mikroelementów nam brakuje aby móc je w późniejszym czasie uzupełnić przez odpowiednią dietę. Dodatkową pomocą okazują się tutaj suplementy diety jak np.: Mumio-Shilajit czy też Gaviscon. Pierwszy z wymienionych doskonale wpływa na układ szkieletowy, wzmacniając go oraz poprawiając jego możliwości wchłaniania wapnia.

Gaviscon natomiast będzie przydatny gdy dotknie nas uporczywa zgaga - czyli dość częsta przypadłość, wywolany między innymi niewłaściwą dietą (Aphtin polecano tutaj). Mumio-Shilajit polecany jest dla ludzi z problemami układu kostnego lecz także dla biegaczy, dla jakich silne oraz zdrowe kości jak i elastyczne stawy to bardzo ważna sprawa. Jeżeli nasze ciało mierzy się z osłabieniem to z przemęczenia a także braków odpowiednich składników narażony jest na różnego rodzaju infekcje tj. infekcje jamy ustnej. W przypadku pojawienia się pleśniawek zalecany jest preparat Aphtin, który doskonale radzi sobie z tymi problemami.