Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

W przypadku jeżeli twój pupil okazuje się nieusłuchany, można zastosować specjalną obrożę antyszczekową

  • Posted on: 5 December 2019
  • By: addmean
Czasami mówi się, że pies bywa najlepszym kompanem ludzi. Pewnie tkwi w tym ziarnko prawdy, skoro tak dużo ludzi ma czworonogi. Niemniej czasem zdarzają się sytuacje, kiedy pies pomimo miłości do pana, okazuje się nieposłuszny.


elektroniczna obroża dla psa
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com


Normą są ucieczki w czasie przechadzek, kopanie dziur w ogródku bądź ujadanie, jeśli opiekun wychodzi z mieszkania.


To skomplikowane sytuacje


Takie sytuacje są dla właściciela zwierzęcia niesamowicie niemiłe, ponieważ często prowadzą do nieporozumień ze sąsiadami lub ze spotkanymi na ulicy osobami. Wedle opinii specjalistów w takich kłopotach optymalnie pomoże elektroniczna obroża dla psa- (warto wejść). Rzeczony element można teraz nabyć w wielu sklepach z towarami dla zwierzaków. Obroża elektroniczna jest dla psa bezpieczna, ale trzeba pamiętać, aby dopasować najlepszy typ do wagi psa.

Hej, spójrz na witrynę!, to okazja, że znowu tak szybko jest w tym serwisie coś aż tak nowego, musisz to koniecznie sprawdzić!

Tego typu elementy są z dobrym efektem wykorzystywane w czasie tresury psów. Elektroniczna obroża dla psa (polecam legowiska dla psów) okaże się dobrym wyjściem jeżeli pies ucieka na spacerach, biega za rowerzystami albo kopie dziury na trawniku.


Odżywianie
Author: mixtureusa
Source: http://www.flickr.com


Popularne są też obroże antyszczekowe
Katalog produktów dla pupili jest bardzo rozległy a jednocześnie zróżnicowany oraz ciekawy. Równie przydatnym elementem, jak obroża elektroniczna, (zobacz) jest obroża antyszczekowa. Opiekunowie zwierząt dość często skarżą się, że ich pupile ujadają lub warczą, kiedy zostają same w domu. Obroże antyszczekowe działają na podobnej zasadzie, co elektroniczne. Posyłają sygnał ostrzegawczy, który odwraca uwagę pieska od chęci szczekania.


Jeżeli sygnał dźwiękowy nie pomaga, wydzielane bywają delikatne impulsy elektrostatyczne. Na rynku napotyka się też obroże sprayowe i dźwiękowe. Dzięki temu każdy może dobrać obrożę, jaka najlepiej mu pasuje.