Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Tradycyjna medycyna chińska - intrygujące metody wykorzystywane w Chinach i nie tylko

  • Posted on: 3 August 2022
  • By: addmean
Medycyna chińska głównie znajduje uznanie w tamtejszych rejonach, aczkolwiek też na zachodzie cieszy się ona rosnącą popularnością.


Mnogość osób wykorzystuje metody stosowane w Chinach, w szczególności jeżeli tradycyjne metody leczenia nie niosą oczekiwanych wyników.


tradycyjna medycyna chińska
Author: adidas
Source: adidas


Tradycyjna medycyna chińska stosowana jest między innymi w Warszawie, na obszarze tego miasta odnajdziemy multum gabinetów, jakie specjalizują się w tej formie medycyny. Można do niej zaliczyć akupresurę. Akupresura składa się z technik, do których przynależy: lekkie, subtelne pukanie palcami, ucisk, oraz także masaż paznokciami oraz drewnianą pałką.

Przyda Ci się kompleksowe objaśnienie tego tematu? Więc nie zwlekaj i zaloguj się do nowej witryny. Tam czekają na Ciebie bardziej szczegółowe wiadomości.

Akupresura () jest wspaniała do walki z bólem, teraz jest ona coraz częściej stosowana do jego kurowania.
Tradycyjna medycyna chińska to też masaż wyjątkowymi ziołowymi stemplami. Do tego typu masażu używa się gorących ziół, natomiast sam masaż stemplami ziołowymi () odbywa się za pośrednictwem bawełnianych woreczków, to znaczy stempli. To oczywiście w nich znajdują się różne zioła i przyprawy, takie jak na przykład imbir lekarski, trawa cytrynowa czy też kurkuma. Zabieg ten funkcjonuje przeciwbólowo, ponadto modyfikuje krążenie krwi i skutecznie pobudza przemianę materii. Wybornie oddziałuje także na eliminowanie toksyn z organizmu.


To ogromnie intrygująca i efektywna forma masażu, która oferowana jest przez mnogie gabinety masażu na terenie Warszawy. Jeżeli interesuje nas masaż stemplami ziołowymi, bez kłopotu odkryjemy tego typu propozycję.