Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jak sobie odmienić przytulne miejsce do pracy? Poszukujemy przestrzeni coworkingowej w większym mieście.

  • Posted on: 10 June 2021
  • By: addmean
Coworking jest najnowszym sposobem organizowania sobie komfortowego miejsca pracy. Trend ten pojawiła się po tym, gdy ludziom zaczęła przeszkadzać praca z domu. Być może przyszedł ten czas, że zdali sobie sprawę, że nie potrafią odpowiednio się skupić i pracować na maksa będąc w domu? Na coworking zdecydowały się również jednostki, które chciały silnie oddzielić pracę od domu i po prostu poczuć silną granicę i nie przenosić problemów.


praca
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli i my chcielibyśmy zacząć pracę z biura Katowice oferują wiele możliwości. Miasto jest rozległe, a dzięki bliskiemu sąsiedztwu z innymi miastami z aglomeracji śląskiej, spaja naprawdę mnóstwo osób z różnych zawodów. Wiele działalności jest dobrych - przykładowo:
. Możemy celować w biuro w dobrej lokalizacji (ścisłe centrum miasta, blisko centrum przesiadkowego) albo wybrać je pod względem funkcji, które ma pełnić. Jeśli będzie służyło do tego, żebyśmy mieli tylko biuro na wybrane godziny, możemy kierować się lokalizacją, ale jeżeli ważne jest dla nas to, by móc zarejestrować tam firmę i mieć konkretny adres, jeśli chcemy przyjmować tam klientów albo zawrzeć intratne znajomości z innymi coworkerami i angażować ich do współpracy biznesowej, spróbujmy o wybranych biurach dowiedzieć się trochę więcej.

Jeżeli zafrapowała Cię taka problematyka, śmiało wejdź na ten link - to omówienie (http://www.pischool.pl/) zapewne także będzie warte Twojego zainteresowania.

Najlepiej uda nam się to zrobić wpisując „coworking Katowice”. Szczegółowy przegląd kilku pierwszych stron wyników wyszukiwania powinien nam bardzo pomóc. Zorientujmy się dokładnie, w których dzielnicach miasta możemy poszukać dobrego biura, czy niekończąca się modernizacja rynku lub torowisk nie wpłynie niekorzystnie na nasz dojazd do tego miejsca. A dojazd potencjalnych partnerów? Zastanówmy się, czy będziemy mogli pracować w otoczeniu innych, załatwiających swoje sprawy, freelancerów, jeśli do tej pory pracowaliśmy sami w ciszy i spokoju. Czy damy radę pracować produktywnie, skupić się na pracy przez kilka godzin, czy brak prywatności nie będzie nam zawadzał? Czy dostęp do sali konferencyjnej będzie rzeczywiście dość łatwy, czy będzie ona zajęta dokładnie wtedy, kiedy będzie nam najbardziej potrzebna? Czy czasami nie będziemy musieli wpadać do pracy również w soboty czy niedziele? Sprawdźmy pod wieloma względami te biura Katowice naprawdę mają szeroką ofertę i pozwolą nam wybierać w miejscach do coworkingu. link


coworking
Author: Nicholas Wang
Source: http://www.flickr.com
A jak się miewa coworking Katowice? Z pewnością świetnie, bowiem miasto to obfituje w ludzi o wolnych zawodach, z branży kreatywnej, blogerów, recenzentów, projektantów, wolnych strzelców.

Jeśli zaciekawił Cię prezentowany wątek, to oceń (http://www.zdrowie-dom.pl/nawilzacze-powietrza/115-nawilzacz-powietrza-ahs301-blaupunkt-5901750502118.html) pozostałe równie ciekawe strony, które posiadają nie mniej absorbujące informacje.

Odnajdują oni swój kawałek podłogi dzieląc biura z innymi kreatywnymi ludźmi, pracującymi na własny rachunek. I na godziny.