Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Telebimy, innowacyjne rozwiązania technologiczne

  • Posted on: 7 April 2022
  • By: addmean
Wszyscy aktualnie świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na wybór konsumentów jest ogromny. Jednak aby reklama przyniosła zamierzony skutek powinna być zauważalna. Dlatego właśnie pojawiło się pojęcie reklamy wizualnej. Reklama zewnętrzna, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miasteczkach, ma przyciągać uwagę przechodniów, kierowców, wszystkich tych którzy znajdą się w jej pobliżu.

Telebim reklamowy
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Dlatego też powinna być odpowiednio duża i interesująca, czy to ze względu na kolorystykę czy treść. Najważniejsze, aby była widoczna i co najważniejsze - pozostała w pamięci odbiorców.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zobacz inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam zwalczanie much, odnajdziesz tutaj analogiczne informacje.

Z tej przyczyny niezawodną formą reklamy stają się telebimy.

Reklama na telebimie:
* jest dobrze widoczna o każdej porze, niezależnie od pogody,
* dociera do szerokiego kręgu odbiorców okazuje się, iż telebim trafia do prawie 90% społeczeństwa)
* stwarza większe możliwości niż popularne billboardy i plakaty,
* nie tylko skutecznie trafia do potencjalnych klientów, ale także koszty jej prezentacji są o wiele niższe niż typowe koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dbają o to, by telebimy były umieszczone w odpowiednich miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby osób zmotoryzowanych i pieszych. W Poznaniu wartym zainteresowania punktem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo popularnych poznańskich galerii handlowych Pestka oraz Plaza, marketu Tesco oraz bliskie sąsiedztwo Castoramy czy centrum meblowego Polskie Meble - wejdź tutaj.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten znajduje się w centrum miasta, we wspaniale wyeksponowanym miejscu. Plusem jest też bliskie sąsiedztwo takich budynków jak dworzec PKP wraz z znajdującą się przy nim galerią handlowo-rozrywkową Poznań City Center czy dworzec PKS.

Kampanie z wykorzystaniem telebimów wykazują wielką skuteczność, w związku z czym ożywmy swą reklamę!