trening

Trening to nie tylko wysiłek. Przeczytaj co radzą nasi eksperci

 • Posted on: 7 July 2020
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: andrechinn
Source: http://www.flickr.com
Czasem ćwiczącym zdaje się, że na trening składają się tylko oraz wyłącznie ćwiczenia, a to co jemy oraz kiedy nie ma znaczniejszego wpływu na efekty, jakie zaczniemy obserwować. Czasem wręcz nawet niektórzy stwierdzają, że im mniej się spożywa, tym cudowniejszy efekty się osiągnie, lecz jak to udowadniają poważne statystyki, wcale to nie jest prawda. Przez to właśnie zanim dojdziemy do treningów, powinniśmy poświęcić troszeczkę czasu na to, żeby wywiedzieć się, nie tylko jak ćwiczyć, ale też oraz w jaki sposób się odżywiać.

W jaki sposób skutecznie i bezpiecznie brać sterydy, aby nie doświadczyć skutków ubocznych a także szkodliwego oddziaływania na nasze zdrowie.

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
Siłownie są odwiedzane coraz chętniej. Praktycznie w każdym mieście, jak i w wielu małych miejscowościach, znajdziemy miejsce, gdzie możemy popracować nad atrakcyjnym wyglądem. W końcu prawie każdy z nas śni o idealnej sylwetce. Ładna rzeźba i silne mięśnie są czymś, do czego zmierzają setki tysięcy amatorów a także zawodowców.

Niezwykle rozwinięta receptura multiwitaminowa z minerałami.

 • Posted on: 6 June 2020
 • By: addmean
myśliwy
Author: tup wanders
Source: http://www.flickr.com
Aktywny odpoczynek nie jest niestety dziedziną Polaków. Nie lubimy wysiłku fizycznego i odpoczywamy przeważnie biernie.


Jeśli ktoś rozpoczyna aktywność fizyczną, to powinien pamiętać, że prawidłowy sposób żywienia gra bardzo duże znaczenie.

Najlepsze pomysły na miłe spędzenie wolnej chwili

 • Posted on: 3 June 2020
 • By: addmean
spacer z dzieckiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Ogólnie większość z nas skarży się na to, iż brakuje nam wolnych chwil, jakie bylibyśmy w stanie przeznaczyć na odpoczynek czy inne przyjemności. Niestety żyjemy w świecie, w jakim tępo życia jest naprawdę ogromne, a stresujące sytuacje towarzyszą dosłownie każdemu. W jaki sposób jednakże spędzić wolny czas, gdy zdołamy go znaleźć?

Praca nad ciałem - w jaki sposób rozpocząć odchudzanie?

 • Posted on: 21 April 2020
 • By: addmean
Świeże zioła i warzywa pomogą w walce z cellulitem
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W ostatnich czasach rośnie świadomość ludzi o tym, jak ważne jest właściwe odżywianie się i dieta. Styl życia ma znaczny wpływ na zdrowie ludzi, którzy są bardzo aktywni. Trenują, zapisują się na baseny, a także siłownie, a dietetyk sportowy Wrocław jest coraz chętniej odwiedzanym lekarzem. Jest to związane z panującą ostatnio modą na bycie fit. Każdy z nas chciałby cieszyć się zdrowiem, świetną i atrakcyjną sylwetką.

W przypadku, jeżeli chce się ćwiczyć, by osiągnąć muskulaturę, trzeba postawić na dobre odżywki

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
hasło
Author: Aqua Mechanical
Source: http://www.flickr.com
Kult umięśnionego ciała nie przemija, wciąż wielu mężczyzn decyduje się na ćwiczenia, żeby wypracować wspaniałą muskulaturę. Należy nadmienić o tym, że podobne działania są bardzo forsowne oraz wymagające, dlatego potrzeba dbać o dobrze skomponowaną dietę.

Ćwiczenia i przemyślana dieta to najlepsza droga do zdrowia i szczęścia

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
Author: Sport-shop.pl
Nasze babcie, ciocie, matki i nasi ojcowie i koledzy wraz ze wszystkimi znajomymi rozumieją doskonale, że ćwiczenia to esencja zdrowia , ale czy poza tym, że wiemy robimy coś jeszcze? Aktywność fizyczna to darmowy lek, należy, więc z tego darmowego leku korzystać. Dziś jest ogromne bum na bycie fit. Zdrowe odżywianie, właściwa dawka gimnastyki, plany treningowe, robienie fotek po i przed treningiem, po kilku miesiącach regularnej aktywności fizycznej.

Jak efektywnie zatroszczyć się o figurę i rewelacyjne samopoczucie?

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
Tak panie, jak i mężczyźni od lat poszukują najlepszej metody na to, jak spalić tłuszcz z brzucha. W księgarniach trafić można na wiele poradników na ten temat, ale skuteczniejsze od nich bez wątpienia okażą się systematyczna rekreacja. Stały ruch i rekreacja to gwarancja sukcesu, lecz osiągniemy go szybciej odżywiając się zdrowo każdego dnia. Warto postawić na odpowiednią dietę, by nie spotkał nas efekt jojo, tak bardzo niepożądany przez odchudzających się.

Integracja sensoryczna okazuje się być bardzo istotna dla prawidłowego rozwoju dziecka

 • Posted on: 16 January 2020
 • By: addmean
kolorowe kamienie
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce, aby jego potomstwo się jak najlepiej rozwijało, przez to także chcemy zrobić wszystko, by ten rozwój wspierać. Ma szansę się mimo wszystko okazać, że dane przedsięwzięcia polegające na zabawie i podsuwaniu przeróżnego rodzaju zabaw nie starczą a wówczas będzie potrzebna dana pomoc.


Integracja sensoryczna powinna być ćwiczona


Nasze dziecko powinno nauczyć się odbierać właściwe bodźce, a potem poprzez układ nerwowy muszą one docierać do mózgu, gdzie będą odpowiednio rozumiane.

Suplementy, które pozwolą nam schudnąć.

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
Dietetyczny posiłek
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Olbrzymia rzesza Polaków ma znaczne problemy z utrzymaniem wagi jak również i smukłej sylwetki. Na szczęście jednak coraz więcej osób posiada świadomość tego, że otyłości nie można bagatelizować, bowiem jest ona dużym zagrożeniem dla zdrowia, gdyż powoduje bardzo wiele schorzeń zagrażających również życiu. Fakt ten jest już powszechny w polskim społeczeństwie, stąd też wraz z przyjściem wiosennej aury wielu z nas chce rozpocząć odchudzanie.

Odżywki dla sportowców, suplementy

 • Posted on: 13 August 2019
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy kompetentny trener osobisty powie, że aby nie tracić czasu na siłowni, trzeba ćwiczyć według sprawdzonego treningu i trzymać rozsądny jadłospis. Różne suplementy dla trenujących posiadają tutaj małą rolę. Nie można jednak stwierdzić, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem uprościć życie trenującemu. Omawiamy 3 ciekawe suplementy, które można napotkać w sklepach.

Trening kulturystyczny dla początkujących Sprawdź na ten temat więcej

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
dieta
Author: Pink Sherbet Photography
Source: http://www.flickr.com
Trening jest niezwykle istotnym elementem diety, ale służy też rozwojowi mięśni. W zależności od tego, jakie chcemy osiągnąć efekty, powinniśmy odpowiednio dobrać rodzaj treningu, by przynosił on oczekiwane rezultaty. Kiedy mamy wątpliwości, czy dobrze ćwiczymy lub nie widzimy u siebie wyników, rozwiązaniem może się okazać skorzystanie z usług trenera osobistego, który wskaże nam gafy, które popełnialiśmy oraz naprowadzi nas na właściwy sposób wykonywania ćwiczeń, zgodny z oczekiwaniami, stanem zdrowia i kondycją.