trening

Odżywki dla sportowców, suplementy

 • Posted on: 13 August 2019
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy kompetentny trener osobisty powie, że aby nie tracić czasu na siłowni, trzeba ćwiczyć według sprawdzonego treningu i trzymać rozsądny jadłospis. Różne suplementy dla trenujących posiadają tutaj małą rolę. Nie można jednak stwierdzić, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem uprościć życie trenującemu. Omawiamy 3 ciekawe suplementy, które można napotkać w sklepach.

Jak efektywnie zatroszczyć się o figurę i rewelacyjne samopoczucie?

 • Posted on: 5 August 2019
 • By: addmean
Zarówno kobiety, jak i panowie od lat szukają odpowiedniej metody na to, jak spalić tłuszcz z brzucha. W księgarniach trafić możemy na wiele poradników na ten temat, lecz skuteczniejsze od nich bez wątpienia okażą się systematyczne treningi. Nieustanny ruch oraz rekreacja to gwarancja sukcesu, ale osiągniemy go prędzej jedząc zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia. Warto postawić na odpowiednią dietę, aby nie spotkał nas efekt jojo, tak niesamowicie niepożądany przez odchudzających się.

W jaki sposób skutecznie i bezpiecznie brać sterydy, aby nie doświadczyć skutków ubocznych a także szkodliwego oddziaływania na nasze zdrowie.

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
Siłownie są odwiedzane coraz chętniej. Praktycznie w każdym mieście, jak i w wielu mniejszych wsiach, znajdziemy miejsce, w którym możemy popracować nad naszym wyglądem. Przecież praktycznie każdy z nas marzy o wzorowej sylwetce. Ładna rzeźba i mocne mięśnie są tym, do czego zmierzają miliony początkujących oraz profesjonalistów.

Najlepsze pomysły na miłe spędzenie wolnej chwili

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
spacer z dzieckiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Generalnie bardzo dużo osób uskarża się na to, iż brak nam czasu wolnego, jaki moglibyśmy przeznaczyć na relaks czy przyjemności. Niestety żyjemy w czasach, kiedy tępo życia jest rzeczywiście niemałe, a stres towarzyszy nam na każdym kroku. Jak jednakże spędzać wolny czas, gdy zdołamy go znaleźć?

Integracja sensoryczna okazuje się być bardzo istotna dla prawidłowego rozwoju dziecka

 • Posted on: 11 April 2019
 • By: addmean
kolorowe kamienie
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Każdy pragnie, aby jego dziecko się jak najlepiej rozwijało, przez to również chcemy zrobić wszystko, by ten rozwój wspierać. Może się mimo wszystko okazać, że nasze przedsięwzięcia polegające na zabawie i podsuwaniu różnego typu zabaw nie starczą i wówczas będzie potrzebna dana pomoc.


Czy zaznaczymy jak działa integracja sensoryczna?


Każde dziecko powinno uczyć się odbierać dobre bodźce, a następnie przez układ nerwowy powinny one dochodzić do mózgu, gdzie będą dobrze interpretowane.

Praca nad ciałem - w jaki sposób rozpocząć odchudzanie?

 • Posted on: 3 April 2019
 • By: addmean
Świeże zioła i warzywa pomogą w walce z cellulitem
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W ostatnich czasach wzrasta świadomość ludzi na temat tego, jak ważne jest właściwe odżywianie się i dieta. Styl życia ma ogromny wpływ na zdrowie ludzi, którzy są bardzo aktywni. Ćwiczą, zapisują się na baseny oraz siłownie, a dietetyk sportowy Wrocław jest coraz częściej odwiedzanym lekarzem. Jest to związane z panującą ostatnio modą na bycie fit. Wszyscy chcielibyśmy być pełni zdrowia, zadbani.

Ćwiczenia i przemyślana dieta to najlepsza droga do zdrowia i szczęścia

 • Posted on: 14 March 2019
 • By: addmean
Author: Sport-shop.pl
Nasze babcie, ciocie, matki i nasi ojcowie i koledzy wraz ze wszystkimi znajomymi rozumieją doskonale, że ćwiczenia to esencja zdrowia , ale czy poza tym, że posiadamy wiedzę robimy coś jeszcze? Aktywność fizyczna to darmowy lek, należy, więc z tego bezpłatnego leku korzystać. Dziś jest ogromne bum na bycie fit. Zdrowe odżywianie, odpowiednia dawka gimnastyki, plany treningowe, robienie zdjęć po i przed ćwiczeniami, po kilku miesiącach regularnej aktywności fizycznej.

W przypadku, jeżeli chce się ćwiczyć, by osiągnąć muskulaturę, trzeba postawić na dobre odżywki

 • Posted on: 30 January 2019
 • By: addmean
hasło
Author: Aqua Mechanical
Source: http://www.flickr.com
Kult wysportowanego ciała nie przemija, nadal wielu mężczyzn decyduje się na ćwiczenia, aby zyskać wspaniałą muskulaturę. Trzeba wspomnieć o tym, że takie treningi są wyjątkowo forsowne i męczące, dlatego należy zadbać o dobrą dietę.

Trening kulturystyczny dla początkujących Sprawdź na ten temat więcej

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
dieta
Author: Pink Sherbet Photography
Source: http://www.flickr.com
Trening jest niezwykle istotnym elementem diety, ale służy też rozwojowi mięśni. W zależności od tego, jakie chcemy osiągnąć efekty, powinniśmy odpowiednio dobrać rodzaj treningu, by przynosił on oczekiwane rezultaty. Kiedy mamy wątpliwości, czy dobrze ćwiczymy lub nie widzimy u siebie wyników, rozwiązaniem może się okazać skorzystanie z usług trenera osobistego, który wskaże nam gafy, które popełnialiśmy oraz naprowadzi nas na właściwy sposób wykonywania ćwiczeń, zgodny z oczekiwaniami, stanem zdrowia i kondycją.

Niezwykle rozwinięta receptura multiwitaminowa z minerałami.

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
myśliwy
Author: tup wanders
Source: http://www.flickr.com
Aktywny relaks nie jest niestety dziedziną Polaków. Nie doceniamy wysiłku fizycznego i odpoczywamy przeważnie biernie.


Jeśli ktoś zaczyna aktywność fizyczną, to musi mieć na uwadze, że prawidłowy sposób odżywiania gra niezwykle duże znaczenie.

Suplementy, które pozwolą nam schudnąć.

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Dietetyczny posiłek
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Olbrzymia liczba obywateli Polski ma znaczne problemy z utrzymaniem wagi i szczupłej sylwetki. Na szczęście jednak coraz więcej osób posiada świadomość tego, że nadwagi nie można bagatelizować, ponieważ jest ona wielkim zagrożeniem dla naszego zdrowia, albowiem wywołuje bardzo wiele schorzeń zagrażających również naszemu życiu. Fakt ten jest już powszechny w polskim społeczeństwie, stąd też wraz z nadejściem wiosny wielu z nas ma zamiar rozpocząć odchudzanie.

Trening to nie tylko wysiłek. Przeczytaj co radzą nasi eksperci

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: andrechinn
Source: http://www.flickr.com
Czasami ludziom zdaje się, iż na trening składają się tylko oraz wyłącznie ćwiczenia, a to co spożywamy i o której nie ma znaczniejszego wpływu na efekty, jakie zaczniemy dostrzegać. Czasem wręcz nawet niektórzy uważają, iż im mniej się spożywa, tym cudowniejszy efekty się otrzyma, ale jak to udowadniają poważne statystyki, wcale to nie jest prawda. Przez to właśnie zanim przystąpimy do treningów, należy przeznaczyć troszeczkę czasu na to, by wywiedzieć się, nie tylko jak ćwiczyć, ale także i w jaki sposób się odżywiać.