Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego ledowe telebimy są tak chętnie wykorzystywane przez współczesną reklamę zewnętrzną.

  • Posted on: 5 September 2019
  • By: addmean
Telebimy przebojem wkroczyły się na rynek wizualizacji i dostawy, zastępując formy tradycyjne. Nie powinno to zresztą dziwić, że taka sytuacja ma miejsce, bo w zestawieniu z bilboardami czy tablicami reklamowymi mają dużo plusów. Przede wszystkim są znacznie elastyczniejsze jeżeli będzie chodzić o emisję reklam. Przy klasycznej reklamie wszelakie zmiany wymagają fizycznego przyklejenia albo wstawienia nowego obrazu, a to będzie się wiązać z czasem i zatrudnieniem do tego jakiś pracowników.

reklama
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Telebim warszawa rondo wiatraczna nie będzie miał takich ograniczeń, bo wyświetlanymi obrazami steruje się przy pomocy specjalnych narzędzi programowych - najnowszy wpis.

Jeśli musisz sprawdzić rzetelność informacji zawartych tej publikacji, to kliknij tutaj i zweryfikuj u źródła a uzyskasz stuprocentową gwarancję w tej kwestii.

Przy niektórych telebimach konieczne jest podjechanie do urządzenia i wgranie zmian, ale coraz więcej jest ekranów, jakie steruje się przy pomocy internetu. A takie możliwości sterowania wiążą się też z tym, że telebimy nie będą miały ograniczeń co do czasu czy częstotliwości emisji. Da się reklamy puszczać w sposób cykliczny, zostawiać jakąś na dłuższy czas czy robić zmiany co kilkanaście sekund - wszystko zależeć będzie od potrzeb, a wykonanie zmian w schemacie emisji będzie szybkie i wygodne.telebim reklamowy
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Kolejną zaletą nowoczesnych telebimów jest ich doskonała widoczność. Składają się one z niewielkich pixeli, z których każdy złożony jest z trzech kolorowych diod. Sterując natężeniem świecenia każdej diody otrzymuje się ostateczną barwę punktu, która jest widoczna przez odbiorcę. Układ sterowania obsługuje pracę wszystkich punktów, dając możliwość prezentowania kolorowych, dynamicznych obrazów. Diody użyte w tych urządzeniach charakteryzują się wysoką wydajnością, dzięki czemu telebim Warszawa Żwirki i Wigury jest doskonale widoczny w każdych warunkach, nawet w czasie opadów czy w nocy. Słyszy się niekiedy nawet sygnały, że natężenie światła telebimów jest za duże, i rozpraszają one kierujących jeśli postawione są zbyt blisko ulic. Lecz dla firm reklamowych możliwości tego typu są bardzo pożądane, bo mogą docierać z emisją reklam przez całą dobę, bez żadnego ograniczenia związanego z czasem albo pogodą.