Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Decydujemy się na agencję marketingową

  • Posted on: 4 November 2021
  • By: addmean
Działalność agencji reklamowej mieści całościowe zaprojektowanie i przeprowadzanie kampanii marketingowych przez: projektowanie oraz umieszczanie reklam w mediach drukowanych, radiu, środkach masowego przekazu, internecie jak też innych mediach, projektowanie a także umieszczanie reklam zewnętrznych w postaci tradycyjnych tablic reklamowych, paneli, gablot balonów reklamowych, wystaw okiennych, reklamy na autach i autobusach itd., dystrybucję oraz doręczanie prospektów jak też próbek promocyjnych, tworzenie pawilonów a także innych konstrukcji oraz punktów wystawowych, prowadzenie kampanii marketingowych i pozostałe usługi marketingowe mające na celu przyciągnięcie lub zatrzymanie klientów.


agencja reklamowa
Author: Jeffrey Beall
Source: http://www.flickr.com
Agencja marketingowa nie jest działalnością normowaną, a zatem nie są konieczne żadne pozwolenia jak też koncesje. Należy jednak przestrzegać wymagań prawnych w obszarze praw autorskich w reklamie, barier tematycznych oraz prawa konkurencji. Najlepiej znać notacje regulacji z dn. 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim oraz prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieprawej konkurencji: ustawa z dn. 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jak także prawach pokrewnych mówi, iż tworząc reklamę tworzy się utwory.

Sprawdź bez marudzenia ten wpis z witryny (http://www.kraktrans.com/) opisującego zbliżone artykuły, ponieważ on niewątpliwie też jest godny Twojej uwagi.

W momencie stworzenia utworu przez pracownika wszelakie prawa autorskie kupuje chlebodawca. Dowiedź się więcej o atutach tej agencji kreatywnej.


Agencja brandingowa ma 2 lata od momentu przyjęcia utworu na jego rozpowszechnienie. Regulacja z dn. 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji zabrania wprowadzającego w błąd oznaczania przedsiębiorstwa, fałszywego oznaczania pochodzenia geograficznego towarów albo usług, naśladownictwa artykułów, nieuczciwej reklamy, itp. Jeśli naszym wyrobem będzie spot będący w sprzeczności z dobrymi obyczajami, uchybiający godności ludzkiej, wprowadzający nabywcę w błąd, odwołujący się do poczucia lęku, do przesądów, może on być zakwalifikowany jako reklama nosząca oznaki nieuczciwej rywalizacji (art.

Czy powyższa notka namówiła Cię do znalezienia pokrewnych? Jeśli tak, to kliknij ten link i oprócz tego przeczytaj ponadto wypowiedzi na temat!

16 ww. ustawy). Branding? Czytaj więcej na do CKiM.


Żeby nie zostać pociągniętym do odpowiedzialności za pogwałcenie prawa godziwej konkurencji w związku z opracowaniem jak też szerzeniem bezprawnej reklamy (np. za opracowanie niedbałej reklamy porównawczej) dobrze jest zastanowić się nad współpracą z prawnikiem, jaki dokładnie jak też fachowo mógłby poradzić w konkretnych tematach.