praca

Przyszłościowy zawód – psycholog. Gdzie i kiedy szukać etatu ?

 • Posted on: 10 July 2020
 • By: addmean
terapia
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Ciągle można usłyszeć o tym, iż absolwenci kierunków społeczno-humanistycznych nie znajdą pracy w miejscach, w jakich chcieliby pracować albo w miejscach, które zgodne są z profilem wykształcenia. Mimo wszystko zarówno psycholodzy, jak i osoby po socjologii, kulturoznawstwie albo historii sztuki, odnajdują się w końcu na rynku pracy.

Jak sobie odmienić przytulne miejsce do pracy? Poszukujemy przestrzeni coworkingowej w większym mieście.

 • Posted on: 4 July 2020
 • By: addmean
biuro
Author: Texas State Library and Archives Commission
Source: http://www.flickr.com
Coworking jest najnowszym sposobem organizowania sobie dobrego miejsca do pracy. Stały się modne zaraz po tym, gdy ludziom przestała się podobać praca z domu. Być może przyszedł taki czas, że zdali sobie sprawę, że nie potrafią odpowiednio się skupić i pracować efektywnie pracując z domu? Na coworking zdecydowały się też osoby, które chciały wyraźnie oddzielić pracę od domu i po prostu czuć silną granicę i nie przenosić problemów.

Szukanie pracy w innym kraju w sieci - na co dokładnie zwracać uwagę?

 • Posted on: 26 June 2020
 • By: addmean
owoce
Author: ShishirS
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w sieci możesz znaleźć właściwie wszystko - nie inaczej jest także z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami o pracę. Jeżeli szukasz pracy, nie tylko w Polsce, ale także za granicą, z pewnością szukanie w internecie będzie na początku jednym z najmądrzejszych pomysłów.

O czym jesteśmy zobowiązani koniecznie pamiętać zatrudniając pracownika?

 • Posted on: 17 June 2020
 • By: addmean
praca przy komputerze
Source: pixabay
Każda jednostka, która aktualnie działa na rynku ma za zadanie nieustannie się rozwijać. To właśnie rozbudowanie charakteru jej działalności jest bowiem idealną metodą, dzięki jakiej uda się jej zdobyć więcej wpływów na miejscowym rynku. W tym miejscu odnotować należy, że stanowczo najlepszą lokatą firmy jest człowiek.

Szukasz kogoś, kto otoczy opieką starszą osobę? Zdecyduj się na wykwalifikowaną pielęgniarkę

 • Posted on: 25 May 2020
 • By: addmean
pacjent
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Choroba bywa naprawdę ciężkim przeżyciem, tak i dla człowieka, którego dopada, jak również dla jej najbliższych. Czasami bywa tak, że osoba chorująca potrzebuje ciągłej opieki i wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. W tej sytuacji zazwyczaj opieki podejmuje się rodzina pacjenta, jednakże nie w każdym przypadku można sobie pozwolić na zapewnienie choremu dwudziestoczterogodzinnej opieki. W takich przypadkach wielkim wsparciem stanie się usługa specjalistycznej pielęgniarki.

Poszukujesz roboty za granicą? Musisz zwrócić się do swych przyjaciół mieszkających w wybranym przez Ciebie państwie

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
basen
Author: Steffan Fredrik Kylland
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie pracy za granicą zwykle nie jest wcale takie łatwe jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jeżeli zależy Ci na ciekawej i dobrze płatnej pracy na pewno musisz postarać się wykorzystać swoje znajomości.


Pytaj wśród przyjaciół

Szukasz interesujących kursów we Wrocławiu? Sprawdź propozycje dotyczące kasjera walutowo złotowego.

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
Stos pieniędzy
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
Na obecną chwilę coraz nagminniej bywa konieczne przekwalifikowanie i zdobycie nowych umiejętności zawodowych. Następuje to z faktu, że rynek pracy jest w dzisiejszych czasach niezmiernie dynamiczny i niejednokrotnie dochodzi do przemian w zaangażowaniu.

Jak szukać roboty za granicą? Podsuwamy parę ciekawych pomysłów

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
firma
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie pracy w innym państwie bynajmniej nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka - jeżeli się na to zdecydujesz, powinnaś uważać na kilka pułapek. Dzisiaj podpowiadamy, jak dostać ciekawą pracę dla przykładu w Niemczech i w jaki dokładnie sposób unikać wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych zaskoczeń z tym związanych.

Dziś posady można poszukiwać w bardzo dogodnych warunkach. Dzięki temu łatwiej coś odnaleźć dla siebie

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
praca dla informatyków
Source: pixabay.com
Każdy człowiek dobrze wie, że praca to istotna kwestia. Bez pewnego i stałego zatrudnienia ciężko egzystować, bo brakuje pieniędzy na podstawowe potrzeby. Czasami o wartościową posadę bywa naprawdę ciężko, lecz należy przyznać, że w tych czasach panują dogodne warunki do jej poszukiwania.

Jakimi metodami można w nowoczesny sposób zarządzać firmą, znaczenie marketingu w jej działaniu.

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
sala na szkolenia
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com
Obecnie do wydajnego kierowania firmą oprócz wiedzy managerskiej potrzeba również sporego wsparcia marketingowego. Bez reklamy i promocji najlepsze nawet usługi i produkty nie będą się sprzedawać, bo klienci po prostu nie dowiedzą się o nich.

Dotyczące kategorii, w jaki sposób zaopatrzyć swoich pracowników w niezbędne materiały biurowe?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
artykuły biurowe
Author: Aaron Muszalski
Source: http://www.flickr.com
Jeśli posiadasz własną firmę i zatrudniasz wiele osób do pracy biurowej, bez wątpienia nieźle zdajesz sobie sprawę z faktu, jak nader ważne jest właściwe zaopatrywanie biura w materiały biurowe. Wbrew pozorom jest to bardzo kosztowna inwestycja - materiały biurowe potrafią pochłaniać naprawdę sporo pieniędzy. Część prezesów firm decyduje się na doraźne zakupy materiałów biurowych, jednak nie jest to zbyt korzystne rozwiązanie. Najczęściej okazuje się bowiem, że zapomniało się czegoś zakupić, a to powoduje wymóg pójścia do sklepu papierniczego i zakupienia brakujących materiałów.

Współczesne techniki na wygodny dostęp do danych firmowych, zalety serwerów instalowanych w chmurze

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
zestaw komputerów
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu firm możliwość sprawnego, a jednocześnie bezpiecznego dostępu do firmowych informacji to kluczowa rzecz. Najbardziej kłopotliwe jest, kiedy się przykładowo jedzie do któregoś z klientów i nagle okazuje się, że nie ma jakiegoś ważnego dokumentu.

Pages