Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Kiedy zamierzasz karmić swoje dzieciątko piersią, warto mieć kilka akcesoriów

  • Posted on: 7 June 2020
  • By: addmean
Macierzyństwo to magiczny czas w życiu każdej kobiety. Jednak pierwsze dziecko to nie tylko sama radość. Wiele matek przeżywa lęk przed tym, czy sobie poradzą. Nierzadko szukają one pomocy innych doświadczonych matek.
Woda źródlana Mama i ja
Author: Mama i ja
Source: Mama i ja
Wiele wątpliwości może budzić tak pozornie prosta czynność jak karmienie piersią. Aktualnie wiele młodych matek decyduje się karmić jak najdłużej,aczkolwiek nie wszystkie mają świadomość, w jaki sposób ułatwić sobie życie. Podczas gdy producenci akcesoriów do karmienia mają w ofercie wiele użytecznych przyrządów. Pamiętajmy, że karmienie piersią jest bardzo dobroczynne dla zdrowia noworodka, stąd też warto zorientować się, jak bezstresowo karmić, a także jak przezwyciężyć potencjalne trudności związane z laktacją.Wszelkie porady można uzyskać w poradni laktacyjnej. Konsultantka laktacyjny poinformuje, zapewne rozwieje wiele obaw.Całkiem dobrym źródłem informacji jest też internet. Na licznych stronach zamieszczone są filmy instruktażowe, a na forach internetowych można się wymienić swoimi uwagami z innymi matkami. Poza tym warto się zapatrzeć w pomocne akcesoria, które mogą pomóc w okresie laktacyjnym.

Nasze następne teksty są podobnie zajmujące, jak ten. Zatem wejdź w link tutaj (http://www.baborinstytutwroclaw.pl/mezoterapia-mikroiglowa/) i przeglądaj skrupulatne wiadomości. Zachęcamy!

Wielokrotnie kobiety obawiają się, że dziecko otrzymuje za mało pokarmu. Nie zapominajmy, że laktacja musi zostać odpowiednio pobudzona na początku . Również stres może powodować problemy.


W czasie laktacji należy zakupić odpowiedni stanik, który ułatwi dostęp do piersi. Dobrze skonstruowany stanik modeluje piersi. Niezbędny okaże się także zakup specjalnych wkładek. Wkładki laktacyjne Tommee Tippee () są wygodne i przydadzą się zwłaszcza w pierwszych
tygodniach karmienia.

Zobacz większą ilość informacji, a zobaczysz podobne treści, które na pewno też Cię zaintrygują. Nie wahaj się więc i użyj linku (https://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-gdansk/)!

W sklepach internetowych jest bardzo szeroki wybór tego typu produktów. Użyteczne wkładki muszą być chłonne i nie odznaczać się pod ubraniem. W zależności od naszych upodobań możemy kupić produkt jednokrotnego lub wielokrotnego użytku.

Kolejnym niezbędną rzeczą jest laktator. Z pewnością docenią to rozwiązanie matki, które muszą prędko wrócić do pracy i nadal karmić piersią. Laktator elektryczny Tommee Tippee jest cichym urządzeniem, które pozwala na regularne ściąganie pokarmu, wspomagając laktację.

Młode matki potrzebują tego typu akcesoriów. Może więc warto zastanowić się nad takim właśnie funkcjonalnym prezentem, niż kupować noworodkowi maskotkę. Oczywiście jeśli chcemy już nabyć coś dla dziecka, lepiej wybrać smoczek. Przykładowo gryzaki Tommee Tippee (link do strony) są wykonane z materiałów bezpiecznych dla dziecka, a także przynoszą ulgę w trudnym okresie ząbkowania.