Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Wakacje dobre dla naszego zdrowia

  • Posted on: 4 October 2019
  • By: addmean
Przed nami miesiąc wypoczynkowy. Czekaliśmy na ten moment okrągły rok. Przecież należy nam się odpoczynek. Już od kilku miesięcy organizujemy nasz tegoroczny wypoczynek. Oglądamy nowe broszurki biur podróży. W ofercie, jak zwykle, mnóstwo egzotycznych wycieczek.


Światowe ośrodki kuszą nas cudowną aurą oraz luksusem. Ale czy rzeczywiście znowu pragniemy wakacji, w czasie których leżymy tylko na plaży? Może powinniśmy w tym roku coś zmienić?

Na co dzień nie mamy zbyt wiele czasu, żeby odpowiednio zatroszczyć się o swoje zdrowie. Nieustannie gdzieś biegniemy, nie mamy nawet czasu zjeść rankiem pożywnego posiłku. Obiady zazwyczaj jadamy w mieście. Stołujemy się zwykle w barach szybkiej obsługi. Nie tylko źle się żywimy, ale także nie uprawiamy sportów. W ciągu tygodnia jest to raczej niemożliwe, a w weekend po prostu nie mamy już ochoty na pływalnię, czy rower. To wszystko sprawia, że nie posiadamy odporności, jesteśmy poddenerwowani i wiecznie niewyspani.

odchudzanie
Author: Domzdrowia.pl
Source: www.domzdrowia.pl
Jesteśmy w stanie wspaniale podreperować swoje zdrowie właśnie w czasie wakacji. Wystarczy wybrać odpowiedni ośrodek. Możemy wybierać spośród bogatej oferty polskich uzdrowisk. Bardzo popularna jest ostatnio. To świetny pomysł, by z pożytkiem spędzić wolny czas. W czasie takiego wyjazdu zregenerujemy nasze ciało. Będziemy mogli skorzystać z wielu nie tylko miłych, ale przede wszystkim korzystnych zabiegów rehabilitacyjnych.

Jeśli marzymy o doskonałej sylwetce, wybierzmy wczasy odchudzające. Połączymy wówczas miłe z pożytecznym. Nawet jeśli uroczyście przyrzekamy sobie, że w czasie tego urlopu mocno weźmiemy się za swoja formę, to często nic z tego nie wychodzi. Brak nam motywacji. Pobyt w specjalnym ośrodku sprawi, że nie tylko zrzucimy wagę. Przede wszystkim, dowiemy się jak się zdrowo żywić. Dostaniemy profesjonalny zestaw ćwiczeń, przystosowany do naszych potrzeb. Po takim wypoczynku poczujemy się wspaniale. Przyjedziemy stamtąd pełni pozytywnej siły, która może nam pomóc walczyć z wyzwaniami codzienności.