Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Dziesiątki zalet Acai

  • Posted on: 9 May 2022
  • By: addmean
Jagody acai to kompletna nowość w Polsce. Moda na ich kupowanie nadeszła do nas z USA. Czym się charakteryzują acai?. Czy są bardzo podobne do pospolitych, krajowych jagód leśnych? Gdzie możesz kupić je w Polsce? Na te problemy znajdziesz odpowiedzi w poniższym tekście.


acai
Source: flickr.com
Owoce acai rosną na palmach w samym centrum brazylijskiej dżungli. W smaku, zdaniem znawców, przypomina normalną jagodę z nutką czekolady. W Ameryce Południowej owoce acai są znane od dawna. Na reszcie kuli ziemskiej moda na nie wybuchła całkiem niedawno, z pomocą badań, które przypisały tym ciemnoniebieskim owocom cudowne wręcz właściwości.

Jagoda acai na odchudzanie nadaje się rewelacyjnie. Taką cechę zawdzięcza generalnie sporej ilości dobroczynnych kwasów tłuszczowych,obniżających nasycenie cholesterolu w organizmie. Bardzo podobnie działa również na odchudzanie zielona kawa. Co interesujące, jagody acai, jak i zielona kawa posiadają bogatą ilość przeciwutleniaczy, czyli substancji, które wykazują olbrzymie wspomagające działanie dla ciała. Są odpowiedzialne głównie za niedopuszczanie do rozrostu komórek kancerogennych! Obok tego amazońskie smakołyki aż pękają od witamin, minerałów i, co jest rzadkie w przypadku owoców, również aminokwasów.

Owoce te posiadają działanie ożywiające i rehabilitacyjne. Wspomagają odpoczynek, wyrzucają z krwi niedobre toksyny, ulepszają metabolizm. Wzmacniają oczy, mięśnie i system immunologiczny człowieka. Dalej wymieniać? Zniżają ciśnienie krwi, dodatkowo wydatnie likwidując szanse chorób kardiologicznych. Wspierają sprawność psychiczną i mózgową.

Po poznaniu wykazu dobrodziejstw brazylijskiego owocu, bez wątpienia zadacie pytanie: gdzie kupić jagody acai albo zieloną kawę? W polskiej stronie znaleźć je w galeriach handlowych jest ciężko. Stąd zalecam poszukiwać dystrybutora jagódek przez sieć - zobacz tutaj: greenpowerslim.pl/.

Ta wskazówka z serwisu zapewni Ci to, że odnajdziesz wiele bardzo użytecznych danych - to nieco inny punkt widzenia na tę problematykę.

Teraz muszę was uprzedzić. Jest wielu kanciarzy, oferujących pospolite, krajowe jagody jako jagody acai. Upewnijcie się, czy dostawca posiada prawidłowe akty, które potwierdzają prawdziwość pochodzenia jego towaru. Prawdziwe jagody dojrzewają wyłącznie w Ameryce Południowej.