cukrzyca

Nie przegap pierwszych symptomów cukrzycy

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
rozmowa z lekarzem
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Cukrzyca nie jest chorobą która dopada nas z dnia na dzień. Jej symptomy pojawiają się z wolna, zapewniając nam niejako czas na kontrakcję. Problem w tym, że często są przez nas bagatelizowane albo kojarzymy je z całkiem innymi niedomaganiami. W naszym kraju na cukrzycę typu 2 kuruje się ok. dwóch mln. osób. Według ocen specjalistów drugie tyle choruje na tę chorobę, jednak o tym nie wie, ponieważ nie zauważa alarmujących objawów.

Za każdym razem należy pieczołowicie wybierać oleje kuchenne, aby korzystnie wpływały na nasze zdrowie

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
Olej
Ostatnimi czasy bardzo trendy stał się zdrowy tryb życia. Zdecydowanie więcej ludzi zaczęło zwracać uwagę na to co nabywa, bowiem niektóre produkty zawierają wiele chemicznych substancji konserwujących, które nie są dobre dla zdrowia. Wobec tego warto pozyskiwać produkty, które mają jak najwięcej substancji odżywczych oraz witamin.

Jak na przykład najlepiej zadbać o swoje ciało oraz zdrowie - praktyczne wskazówki i porady

 • Posted on: 2 September 2019
 • By: addmean
Jak pokonać jesienną senność
Author: iStock
Source: iStock
Jak zdołasz w perfekcyjny sposób zadbać o swoje ciało i zdrowie? Trzeba przyznać, że te dwie rzeczy ściśle się ze sobą łączą, więc jeśli zdecydujesz się dbać o swoje zdrowie musisz jednocześnie zadbać o swoje ciało, oraz odwrotnie. Nie da się rozłączyć tych dwóch rzeczy, w końcu nie bez powodu powstało wyrażenie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Niebezpieczeństwa i zagrożenia które wynikają z nadwagi, jaką ma bardzo liczna część naszego społeczeństwa.

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
Dieta
Author: iStock
Source: iStock
Lekarze od wielu lat alarmują, że nasze społeczeństwo zaczyna mieć coraz większy problem z nadwagą. Dotyczy to praktycznie wszystkich, i dzieci i dorosłych, zwłaszcza wśród młodzieży stanowi to ogromne zagrożenie. Młode osoby, które tak wcześnie nabędą zbyt dużej ilości kilogramów w wielu dorosłym będą mieć sporo problemów z ich pozbyciem się. Jest wręcz przeciwnie, im ktoś będzie miał więcej lat, tym ma mniej motywacji i siły do tego, żeby coś ze sobą zrobić.

W jaki sposób przeciwdziałać cukrzycy?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz…” Znana przez wszystkich fraszka polskiego poety epoki renesansu, mimo, że liczy już sobie około pięciuset lat, cały czas nie traci na swej aktualności. Zgadza się, tylko dzięki życiu w zdrowiu możliwe jest realizowanie naszych planów i marzeń.

Duże zainteresowanie zabiegami z zakresu ginekologii plastycznej.

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie da się spostrzec ogromne zaciekawienie operacjami z obszaru ginekologii plastycznej. Pozostaje to związane z tym, iż kobiety o wiele częściej kierują wzgląd nie tylko na swoje zdrowie, lecz i na wygląd zewnętrzny. W skutek tego będzie zależeć im też na tym, żeby pod względem ich anatomii wszystko było w doskonałym porządku. Dlatego można dostrzec rosnące zainteresowanie ośrodkami z dziedziny ginekologii plastycznej.

Zaopatrujemy się w leki na potęgę. Czy opłaca się robić zakupy w aptece internetowej?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
apteka samoobsługowa
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Niemal każdy człowiek potrzebuje stale, bądź od czasu do czasu jakieś leki. Rynek farmaceutyczny stale rośnie w siłę. Mamy coraz to większy wachlarz wyboru medykamentów różnego rodzaju na każdą dolegliwość oraz schorzenie. To samo dotyczy sprzętu medycznego.

Kilka ważnych informacji na temat powodów powstawania i najważniejszych objawów cukrzycy.

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Słodkości
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Jedną z najczęściej występujących cywilizacyjnych chorób jest cukrzyca. W wielu przypadkach jej początkowe objawy są mało widoczne, w praktyce co druga chora osoba nie ma świadomości tego, że właśnie choruje.