cukrzyca

Niebezpieczeństwa i zagrożenia które wynikają z nadwagi, jaką ma bardzo liczna część naszego społeczeństwa.

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
Dieta
Author: iStock
Source: iStock
Lekarze od wielu lat alarmują, że współczesne społeczeństwo zaczyna mieć coraz większy problem z nadwagą. Będzie to dotyczyć w zasadzie wszystkich, i dorosłych i dzieci, zwłaszcza wśród młodzieży będzie to stanowić ogromne zagrożenie. Młodzi ludzie, którzy w tym wieku nabędą zbyt dużej ilości kilogramów w wielu dorosłym będą mieć sporo problemów z ich pozbyciem się. Jest wręcz odwrotnie, im ktoś jest starszy, tym ma mniej siły i motywacji do tego, żeby coś ze sobą zrobić.

Duże zainteresowanie zabiegami z zakresu ginekologii plastycznej.

 • Posted on: 29 June 2020
 • By: addmean
gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Na przestrzeni ostatnich lat da się spostrzec duże zainteresowanie zabiegami z obszaru ginekologii plastycznej. Pozostaje to powiązane z tym, że przedstawicielki płci pięknej coraz częściej kierują uwagę nie tylko na swoje zdrowie, ale i na estetykę ciała. Wobec tego będzie zależeć im też na tym, aby pod kątem ich budowy anatomicznej wszystko okazało się w idealnym porządku. Dlatego można spostrzec rosnące zainteresowanie ośrodkami ginekologicznymi.

Jak na przykład najlepiej zadbać o swoje ciało oraz zdrowie - praktyczne wskazówki i porady

 • Posted on: 16 June 2020
 • By: addmean
Jak pokonać jesienną senność
Author: iStock
Source: iStock
Jak na przykład możesz w najlepszy sposób zadbać o swoje ciało i zdrowie? Należy uznać, iż te dwie rzeczy precyzyjnie się ze sobą łączą, w związku z tym jeżeli zdecydujesz się dbać o swoje zdrowie musisz jednocześnie zadbać o swoje ciało, oraz odwrotnie. Nie da się oddzielić tych dwóch rzeczy, w końcu nie bez powodu powstało powiedzenie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Nie przegap pierwszych symptomów cukrzycy

 • Posted on: 11 May 2020
 • By: addmean
rozmowa z lekarzem
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Cukrzyca nie jest chorobą która dopada nas z dnia na dzień. Jej symptomy pojawiają się z wolna, zapewniając nam w pewnym sensie czas na kontrakcję. Problem w tym, że częstokroć są przez nas lekceważone lub też wiążemy je z całkowicie innymi niedomaganiami. W Polsce na cukrzycę typu drugiego kuruje się około dwóch mln. ludzi. Podług diagnoz specjalistów drugie tyle cierpi na tę chorobę, lecz o tym nie wie, bo nie zauważa alarmujących symptomów.

W jaki sposób przeciwdziałać cukrzycy?

 • Posted on: 6 May 2020
 • By: addmean
„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz…” Powszechnie znana fraszka polskiego poety epoki renesansu, mimo, że liczy już sobie około pięciuset lat, cały czas nie traci na swej aktualności. Zgadza się, jedynie dzięki życiu w zdrowiu możliwe jest realizowanie naszych planów i marzeń.

Zaopatrujemy się w leki na potęgę. Czy opłaca się robić zakupy w aptece internetowej?

 • Posted on: 17 February 2020
 • By: addmean
apteka samoobsługowa
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Niemal każdy człowiek przyjmuje stale, bądź od czasu do czasu jakieś lekarstwa. Przemysł farmaceutyczny wciąż rośnie w siłę. Jest coraz to większy wybór farmaceutyków przeróżnego rodzaju na każdą dolegliwość i chorobę. To samo dotyczy wyposażenia medycznego.

Kilka ważnych informacji na temat powodów powstawania i najważniejszych objawów cukrzycy.

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
Słodkości
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Jedną z najczęściej diagnozowanych chorób cywilizacyjnych jest cukrzyca. W niejednym przypadku objawy jej na samym początku nie są zbytnio widoczne, statystycznie co drugi chory nie ma świadomości tego, że właśnie choruje.

Za każdym razem należy pieczołowicie wybierać oleje kuchenne, aby korzystnie wpływały na nasze zdrowie

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
Olej
Ostatnimi czasy bardzo trendy stał się zdrowy tryb życia. Zdecydowanie więcej ludzi zaczęło zwracać uwagę na to co nabywa, bowiem niektóre produkty zawierają wiele chemicznych substancji konserwujących, które nie są dobre dla zdrowia. Wobec tego warto pozyskiwać produkty, które mają jak najwięcej substancji odżywczych oraz witamin.