Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Doskonałe samopoczucie zapewnione dzięki doktor Budwig

  • Posted on: 26 April 2022
  • By: addmean
Dieta przygotowana przez doktor Budwig zgadza się z obowiązująca piramidą żywieniową. Bazuje na najzdrowszych produktach, a jej zbilansowanie przypomina nieco wytyczne diety śródziemnomorskiej. Jest bogata w antyoksydanty i kwasy omega-3. Dobre będą też posiłki, które mają olej lniany.
Błonnik i węglowodany złożone także powinny być zawarte w produktach.

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię pytania wiążące się z tą problematyką, to kliknij ten link i zobacz - z pewnością Cię to zaintryguje!

Podstawią tej i innych diet jest przede wszystkim zmiana niezdrowych nawyków żywieniowych, a więc przede wszystkim zrezygnowanie z przetworzonych produktów.

Specjalny olej budwigowy – czym się różni od klasycznego lnianego?
Liście oliwne
Author: meshugas
Source: http://www.flickr.com
Zgodnie z poleceniem samej doktor, oleje tego rodzaju charakteryzują się leczniczymi właściwościami. Należy je trzymać w temperaturze do 10°C, gdyż jedynie w takich warunkach zachowują pełną wartościowość. Jest to niesamowicie istotne w przypadku olejów oryginalnych, ponieważ podrabiane przygotowywane są z nasion GMO. Tak zwany olej budwigowy, który swoją nazwę wziął od nazwiska autorki tej diety, jest przygotowany w odpowiednim termicznym opakowaniu.

Tłuszcze nienasycone pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu

Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku tej rekomendowanej diety właśnie lniany olej.

Spodobała Ci się nasza informacja z witryny (https://theomarvee.com/)? Jest nam niezwykle miło. Jednocześnie chcemy zachęcić Cię do przeczytania następnego tekstu o tym samym temacie.

Jest to niezwykle lekka wersja tłuszczów i może stanowić alternatywę dla każdego innego oleju. Wytłacza się go z wysokolinolenowych odmian lnu, które pozyskiwane są z upraw ekologicznych. Nie bez znaczenia jest to, że zostały wyhodowane w sposób całkowicie naturalny, co również ma niemały wpływ na właściwości oleju lnianego. Ma także omega-3, które sprzyjają utrzymaniu pełnego zdrowia.

Zdrowy olej budwigowy chroni przed alzhaimerem Gdy nasza codzienna dieta nie pozwala nam na dostarczanie właściwej ilości kwasów omega-3, olej budwigowy przyda się w szczególności. Brak tego składnika może spowodować nieprzyjemne dolegliwości, takie jak znaczne zmęczenie, spadek odporności, a nawet może być powodem ciężkich chorób serca. Olej ten pomaga walczącym z nowotworami, ale także ochrania przed chorobą Alzhaimera.