Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Tybetańskie klepanie - na czym polega, opis i wskazania.

  • Posted on: 6 May 2022
  • By: addmean
Tybetański masaż liczy sobie już ponad 5000 lat. Stanowi połączenie rożnych rodzajów masaży. Polega on na skupieniu energii masażysty w jego rękach, a potem – przekazaniu jej na ciało masowanej osoby.
endokrynolog
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com


Masaż tybetański (masaż tybetański) jest zbiorem wielorakich zabiegów: masażu klasycznego, bioterapii oraz refleksoterapii. Ma na celu odnowienie równowagi między organizmem a stanem ducha. Terapeuta, z pomocą energii skupionej w rękach, przekazuje swemu pacjentowi energię życia. Masaż tybetański polega na dotykaniu dłońmi konkretnych punktów na ciele, w postaci głaskania.

Jeśli jesteś zdania, że opisywany tutaj artykuł posiada niesamowicie intrygujące informacje, to wejdź na polecany tekst, który też Cię wciągnie kompletnie.

Dotyk terapeuty jest lekki, praktycznie muska on opuszkami palców obszar masowany. Wyjątek stanowią kończyny dolne, gdzie nacisk jest znacznie mocniejszy. Przed przystąpieniem do zabiegu, powinno się skonsultować się z medykiem w celu omówienia przeciwwskazań, a również aby ocenić stan swojego zdrowia. W trakcie zabiegu osoba poddana masażowi odpoczywa na łóżku, jest rozebrana i wyłącznie przykryta ręcznikiem albo prześcieradłem. W czasie masażu masowana okolica jest odkryta. W masażu wykorzystywane są maści, kremy, olejki ziołowe przyśpieszające zabliźnianie się ran. Masaż może być dokonany zarówno na dzieciach, jak również na osobach starszych. Może się zdarzyć, iż po pierwszych zabiegach chory odczuwa efekty uboczne, m.in.: boleści głowy, mdłości bądź złe samopoczucie. Znaczy to, iż masaż niweluje toksyny z organizmu.

To jest bardzo interesująca problematyka i dobrze byłoby ją przeanalizować bliżej, więc bez wahania sprawdź szczegóły pod adresem, który jest tu.

Wskazania: stres, uczulenia, nadciśnienie, przykurcz mięśni. Masaż tybetański działa oczyszczająco na ciało, poprawia krążenie, dotlenia mózg (na tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź).
Odblokowuje kanały energetyczne, powodując tym samym swobodny przebieg energii życiowej w organizmie człowieka. Wpływa na organizm uspokajająco.


Vedic Art Wrocław to nowa metoda rozwoju świadomości, aktywizowania inwencji i pasji życia, przez malowanie intuicyjne.