Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać przychodnię?

  • Posted on: 24 December 2021
  • By: addmean
Gdy wybieramy przychodnię w ramach NFZ powinniśmy przemyśleć jaki obszar usług w takowej przychodni powinien być osiągalny.


Ma to duże znaczenie w sytuacji, gdy niezbędne jest przeprowadzenie szerokiego zakresu różnorodnych zabiegów.


kolia, naszyjnik
Author: Maja Dumat
Source: http://www.flickr.com


Niedoczynności tarczycy
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jeżeli będzie to prywatna przychodnia czy też duża medyczna placówka dosyć często w tym samym miejscu możesz korzystać zarówno z usług podstawowych wykonywanych przez internistów, jak też medycznych procedur realizowanych przez różnego rodzaju specjalistów. Im szerszy jest obszar medycznych usług osiągalnych w danej przychodni, czy możliwych do przeprowadzenia badań diagnostycznych, tym leczenie może być w wyższym stopniu skuteczne. Z tego powodu w czasie wybierania przychodni wskazane jest stawiać na w pełni nowoczesne placówki. Z drugiej strony nie wolno zapominać, że w pierwszorzędnych placówkach działających na podstawie kontraktu z NFZ bardzo często jest o wiele trudniejszy dostęp do lekarzy.

Jeżeli uważasz, że omawiany tutaj tekst zawiera niesamowicie interesujące informacje, to kliknij na pełny tekst (https://www.winnicadwiegranice.pl/o-nas/), który również Cię wciągnie bez reszty.

W takim przypadku placówka może nie zdołać przyjmować chorych osób na bieżąco.


Coraz to większa liczba chorych decyduje się dzisiaj na skorzystanie z usług również prywatnych przychodni. Wiele takowych przychodni ma podpisane kontrakty na niektóre usługi z NFZ, ale duża część takich przychodni działa tylko w ramach usług prywatnych.


Prywatna przychodnia niezwykle często będzie w stanie zagwarantować znacznie łatwiejszy dostęp do profesjonalistów, co jest ważne w przypadku poważniejszych chorób, kiedy liczy się szybki czas, w którym przeprowadzona jest diagnostyka. Jednak opłaty za leczenie prywatne bywają wysokie.
Tags: