Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Niepłodność - poważny problem, z jakim walczy bardzo dużo dzisiejszych par

  • Posted on: 22 May 2022
  • By: addmean
Zmorą współczesności jest niezaprzeczalnie niska liczba urodzeń. Specjaliści biją na alarm: z roku na rok nas ubywa.


bank komórek jajowych
Author: Sokoban CN
Source: http://www.flickr.com


Czemu?
specyfiki
Author: OliBac
Source: http://www.flickr.com


Przyczyn nie brakuje. Niestabilność zawodowa, trudna sytuacja na rynku mieszkań, zmiany w sferze kultury, przywiązanie do dóbr materialnych, źle planowana polityka prorodzinna rządu - wymieniać można bez końca. Polacy niejednokrotnie odkładają podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny ze strachu, że nie będą w stanie jej utrzymać. Ale to tylko jedna strona medalu. Bardzo wiele par marzy o dziecku, jednak nie może zrealizować się w roli rodziców. niepłodność staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Ze wspomnianym problemem boryka się już - jak wskazują statystyki - co piąta para w naszym kraju. Niekiedy jedyną „deską ratunku” jest bank komórek jajowych. Z reguły, zdrowa, młoda kobieta w wieku produkcyjnym „wytwarza” średnio czterysta tysięcy komórek jajowych, warto je oddać do banku komórek jajowych. Zaledwie niewielka część z nich ulega zapłodnieniu.

Jeżeli zaintrygował Cię nasz artykuł, to chcielibyśmy zwrócić Twoja uwagę na to, że pod poniższym linkiem oczekuje na Ciebie ciekawe zagadnienie.

Trzeba wspomnieć, że pobranie komórek jajowych to całkowicie bezpieczna procedura. Nie wywiera wpływu na płodność dawczyni. Nie powduje też u niej problemów z późniejszym poczęciem dziecka.


Pragniesz dać komuś szansę na rodzicielstwo? Interesuje Cię problem, którym jest Leczenie niepłodności Częstochowa to świetny „adres”. Miasto bowiem, dysponuje obszerną „bazą” profesjonalistów, którzy udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji. Ponadto specjalizują się oni w w leczeniu niepłodności w Częstochowie