ubytki

Dlaczego tak dużo osób w dalszym ciągu ma problemy z próchnicą, jak najlepiej dbać o swoje zęby.

  • Posted on: 1 February 2020
  • By: addmean
Szyld dentysty
Author: Carl Wycoff
Source: http://www.flickr.com
Zęby są niezwykle istotne dla naszego wyglądu i zdrowia, a równocześnie sprawiają najwięcej problemów dużej części współczesnego społeczeństwa. Naukowcy dokładają starań, żeby zaprojektować coraz to bardziej nowoczesne pasty chroniące przed próchnicą i jeszcze lepiej czyszczące szczoteczki.

Jak skutecznie dbać się o zdrowie własnych zębów aby uniknąć przykrych oraz sporych problemów jakie mogą pojawić się w późniejszym czasie?

  • Posted on: 2 September 2019
  • By: addmean
dziecko, zęby
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwa higiena zębów to fundamentalna podstawa jeżeli myślimy o zachowaniu zdrowego oraz śnieżnobiałego uśmiechu przez długi czas. Troszcząc się o zęby dzisiaj oszczędzamy sobie przykrych problemów w przyszłości a więc należy o tym pamiętać aby uniknąć licznych wizyt u dentysty oraz długiego leczenia.

Najważniejsze przyczyny powstawania ubytków w zębach, w jaki sposób najtaniej i najlepiej i najtaniej dbać o swoje zęby

  • Posted on: 29 January 2019
  • By: addmean
ząb
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Jednym z większych problemów naszego społeczeństwa jest próchnica, bardzo często występująca w zasadzie u większości. Mają ją zarówno małe dzieci, jak również dorośli i młodzież, i nie bez przyczyny jest ona zaliczana do najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych. Niezaleczone zęby nie tylko powodować mogą stany zapalne i bóle, ale mają także duży wpływ na różne narządy wewnętrzne.