Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

W jakich sytuacjach dobrze jest udać się do psychologa?? Umów się do psychologa

  • Posted on: 31 December 2021
  • By: addmean
Gdy boli nas ząb, jak najszybciej umawiamy się na wizytę u dentysty. Złamanej nogi też nie staramy się samodzielnie nastawiać. Udajemy się do chirurga. Ze złamaną duszą jest tak samo.

Jeśli wybuchamy gniewem bez konkretnego powodu, czujemy się przytłoczeniu domowymi obowiązkami a błahostki potrafią doprowadzić nas do ataku furii – powinna się nam zaświecić czerwona lampka gdyż dzieje się coś niedobrego. A może popadaliśmy w depresję? Nie mamy siły wstać z łóżka, mamy wrażenie, iż każdy kolejny krok nie ma sensu? Albo właśnie teraz rozstaliśmy się z partnerem i nie potrafimy sobie z tą sytuacją poradzić? Gdy czujemy, że sami nie uporamy się z problemem - zdecydujmy się na konsultację psychologiczną, która pomoże nam wydostać się z ”tarapatów”.

Wrocław - najlepsza pomoc psychologiczna
Author: kc7fys
Source: http://www.flickr.com
Czasami nie wiemy, co jest przyczyną naszego samopoczucia, błądzimy jak we mgle. Specjalista da nam szansę zdefiniować nie tylko to, z czym przyszło nam się zmierzyć, ale także uczucia, emocje, jakie w nas tkwią. Jak to działa? Zaczniemy od wyartykułowania na głos wszystkich swoich pretensji, żalów i utrapień. Tylko wtedy można zacząć budować od nowa. Od poznania przyczyny cierpienia.

Psychoterapeuta pomoże zaakceptować sytuację z którą przyszło nam się zmierzyć - szczególnie osobom przyzwyczajonym do wcześniejszej aktywności. Swój czas i całą uwagę skieruje tylko na nas. Dzięki terapii, uzyskamy nową wiedzę, uświadomimy sobie swoje możliwości, motywy działań, znajdziemy drogę własnego rozwoju, nauczymy się nawiązywać i utrzymywać odpowiednie relacje z otoczeniem. Pomoc psychologiczna Wrocław pomoże nam poradzić sobie z trudnościami i zwalczy dręczące objawy.internet
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Gdzie szukać informacji o dobrym specjaliście? Najszybciej i najprościej w sieci, wpisując w wyszukiwarce tekst pomoc opieka nad seniorem gdańsk psychologiczna Wrocław.
Wielu z nas uważa, że do psychologa czy psychiatry chodzą tylko osoby z problemami psychicznymi. To nieprawdziwa opinia, ponieważ często w spotkaniach biorą udział osoby, które dobrze funkcjonują, jednak dążą do osobistego rozwoju oraz wzbogacenia już nabytych umiejętności. Potrzebują tylko motywacji do tego, by zacząć żyć lepiej.