białko

Odżywki dla sportowców, suplementy

  • Posted on: 13 August 2019
  • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy kompetentny trener osobisty powie, że aby nie tracić czasu na siłowni, trzeba ćwiczyć według sprawdzonego treningu i trzymać rozsądny jadłospis. Różne suplementy dla trenujących posiadają tutaj małą rolę. Nie można jednak stwierdzić, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem uprościć życie trenującemu. Omawiamy 3 ciekawe suplementy, które można napotkać w sklepach.

Dlaczego opłaca się pić napój z czystka i jakiego rodzaju właściwości posiada szałwia hiszpańska?

  • Posted on: 26 July 2019
  • By: addmean
naturlane suplementy
Author: iStock
Source: iStock
Herbata zielona słynie z tego, że ma sporo biologicznie czynnych składników o wzmacniającym działaniu układ immunologiczny. Czystek jest jedną z działających najsilniej roślin, które wzmacniają immunologiczny układ. A przy tym jest pozbawiony działań ubocznych. Nie ma także możliwości przedawkowania. Leczniczą herbatę z czystka można podawać nawet pociechom już od 3 miesiąca życia. Czystek znakomicie smakuje z dodatkiem naturalnego miodu bądź soku z cytryny.

Każdy, kto ma zamiar wyglądać rewelacyjnie, powinien regularnie trenować i budować zgrabną sylwetkę

  • Posted on: 10 April 2019
  • By: addmean
salon fryzjerski
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy schudnąć lub polepszyć wygląd swojej sylwetki, to powinniśmy wybrać się na siłownię. Powinniśmy wówczas wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń.

Odżywki i suplementy

  • Posted on: 12 December 2018
  • By: addmean
słoiczek popularnej odżywki
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Spośród dostępnych aktualnie na rynku odżywek i suplementów, w szczególności ceniony jest Nutrend. To właśnie on zaliczany jest do doskonałej jakości odżywek, które wyróżniają się w znacznym stopniu ilością zawartego białka. W znacznej mierze jego receptura oraz skład opierają się na użyciu izolatu białka serwatki. Wskazane jest w sprawie przyjmowania tegorodzaju specyfiku – jako dodatku do diety oraz treningu – skonsultować się ze specjalistą.

Sterydy anaboliczne dają niesamowicie szybkie rezultaty

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
podnoszenie sztangi
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Sterydy anaboliczne należy przyjmować pod ścisłą kontrolą. Jeżeli naszym marzeniem jest uzyskanie znaczniejszej masy ciała, a co za tym idzie również większej siły, to w pierwszej kolejności rozmyślamy o rozpoczęciu odpowiednich ćwiczeń.