ząb

Dlaczego tak dużo osób w dalszym ciągu ma problemy z próchnicą, jak najlepiej dbać o swoje zęby.

  • Posted on: 1 February 2020
  • By: addmean
Szyld dentysty
Author: Carl Wycoff
Source: http://www.flickr.com
Zęby są niezwykle istotne dla naszego wyglądu i zdrowia, a równocześnie sprawiają najwięcej problemów dużej części współczesnego społeczeństwa. Naukowcy dokładają starań, żeby zaprojektować coraz to bardziej nowoczesne pasty chroniące przed próchnicą i jeszcze lepiej czyszczące szczoteczki.

Wybielanie zębów Wałbrzych nam oferuje

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
dentysta
Author: viviandnguyen_
Source: http://www.flickr.com
Jakie usługi może nam zaproponować dentysta?

O zęby warto troszczyć się, bo to one będą naszą wizytówką, a kiedy będą zepsute oraz nieładne, to może się okazać, że nie będziemy mieli chęci na spotkania towarzyskie, bo nie będziemy pragnęli otwierać ust w czasie konwersacji czy śmiechu. Lecz jakie rzeczywiście usługi stomatolog może nam dać?

Dzięki rozwojowi współczesnych metod leczenia zębów, stomatolodzy mogą oferować wykonywanie usług stomatologicznych na wysokim poziomie

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
dziecko u stomatologa
Author: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Source: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Wizyta u stomatologa nigdy nie budzi dodatnich skojarzeń. Oczywiście do domu wraca się z nieukrywaną ulgą, lecz nawet taka perspektywa nie jest w stanie przytłumić obaw związanych z samą wizytą. A takie wizyty jesteśmy w stanie podzielić na mniej albo bardziej stresujące i te, które powodują wręcz paniczny strach.