Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Ładny uśmiech oraz zdrowe zęby od razu są w stanie przełamać wszystkie lody

  • Posted on: 1 February 2022
  • By: addmean
Nie bez powodu mówi się, że przy zawieraniu nowych przyjaźni pierwsze wrażenie bywa najistotniejsze. Wtedy pomaga olśniewający uśmiech.


Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nie każdy człowiek został obdarzony przez los pięknymi i prostymi zębami. Są tacy, którzy zmuszeni są pomóc naturze i na przykład mieć aparat ortodontyczny. Są także ludzie, którzy posiadają proste zęby, ale borykają się z przebarwieniami. Wynikają one z przeróżnych przyczyn. Są tacy, którzy sami na siebie ściągnęli takie nieszczęście, gdyż dla przykładu palą sporo papierosów albo piją kawę. Inne przebarwienia mogą wynikać z tego, że ktoś ma martwy ząb. Musiał pewnie przejść kanałowe leczenie i później ząb naturalnie zmienił kolor. Wybielanie jest więc procesem dość częstym i nie powinniśmy się go bać. Możemy także zdecydować się na piaskowanie zębów. To może usunąć kamień i niewielkie przebarwienia. Później zęby poleruje się, aby kolejne drobinki nie mogły się już do nich przyczepić. Zabieg dobrze byłoby powtarzać (raz albo dwa razy w roku).

Zobacz więcej porad w treści - pokażą inny aspekt sprawy. Bez obaw - one odnoszą się do zbliżonej problematyki, więc też Cię zabsorbują.

W trudnych przypadkach stomatolog może doradzić nakładki na zęby (tzw. licówki). Bardzo cieniutkie płatki przykleja się na zęby. Najdroższe są te, które wykonane są z porcelany, natomiast tańsze są wersje kompozytowe. Jeżeli mieszkamy choćby na Dolnym Śląsku i potrzebny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław z pewnością posiada przynajmniej kilkanaście dobrych gabinetów, gdzie profesjonaliści rozwiążą nasz problem.


Należy szukać online opinii o danym stomatologu i umówić się na wizytę do tego, który wyda się nam najlepszy ze wszystkich.