Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jeśli w naszym związku nie najlepiej się dzieje, to należy iść na terapię dla par

  • Posted on: 20 February 2022
  • By: addmean
Dzisiaj wszyscy żyją szybko i w sposób dosyć egoistyczny, przez to też nie mają chęci do naprawiania relacji.


Nadeszły takie czasy, że łatwiej bywa skończyć związek oraz poszukiwać czegoś nowego, niż starać się rozwiązywać konflikty.


Chłopak przy komputerze
Author: LibreCon Bilbao
Source: http://www.flickr.com
Ludzie stali się większymi egoistami, którzy stawiają swoje potrzeby nad potrzeby bliskich. Z tego wynika wszechobecna niechęć do kompromisów. Do tego dochodzi szybkie życie, które powoduje, że małżonkowie rzadko się widują. I tak najczęściej zaczyna się każdy kryzys. Od nas zależy, jak to się wszystko zakończy. Można dać sobie spokój i każdy odejdzie w inną stronę lub możemy walczyć o naszą miłość. Musimy podjąć wyzwanie oraz zapisać się na terapię.

Zaciekawiony zagadnieniem? Poczytaj o tym więcej. Dlatego użyj adresu (http://www.apteczka-madrali.pl/102-lizaki), który przekieruje Cię na stronę. Zapraszamy!

Tam pod obiektywnym okiem fachowca będziemy mieli możliwość powiedzieć, co nam ciąży. Jednak będziemy musieli wysłuchać też wersji drugiej strony. Terapeuta zadba o to, aby w czasie spotkania nie było krzyków oraz wyzwisk. Jako osoba z zewnątrz będzie mógł mieć świeże spojrzenie na sprawę i jego komentarze zazwyczaj będą trafne. Terapia może ciągnąć się długo i musimy zdawać sobie z tego sprawę. Musimy dać sobie czas. Porozumienie może powstawać w bólach, ale warto będzie podjąć ten wysiłek, w szczególności jeśli mamy potomstwo i nie mamy ochoty niszczyć rodziny. Pamiętajmy, aby na sesjach być szczerym, ale wypowiadać się z szacunkiem.


Trzeba dać również możliwość drugiej stronie, by odpowiedziała na nasze zarzuty. Tak rodzi się dialog, który jest fundamentem każdego dobrego związku. Możliwe że nauczymy się kłócić konstruktywnie.