Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Ładne oraz zdrowe zęby powinny być istotne dla niejednego Polaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

  • Posted on: 29 January 2022
  • By: addmean
Jak wskazują statystyki — do dziś są Polscy, którzy nie myją zębów. Mamy XXI wiek. Czas to już zmienić.


Trudno wyobrazić sobie, ale nawet w dzisiejszych czasach jakiś procent osób nie czyści zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.


specyfiki
Author: Bill So
Source: http://www.flickr.com


dentysta
Author: Adidas
Source: Adidas
kobieta w koszulce
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com


Są tacy, którzy nigdy nie zawitali do dentysty. Te informacje są w stanie zdziwić, ale to prawda.

Ten materiał jest bardzo ciekawy, ale bez wahania przeczytaj też ten opublikowany tutaj (https://moveforlife.pl/treningi-w-parze/) w innym miejscu post - on również jest warty uwagi.

U większości Polaków rozpowszechnił się jakiś dziwny strach przed dentystami. Prawdą jest, że w czasach Polski Ludowej z reguły wyrywali oni na żywca, a jakość usług była fatalna, jednak te czasy już jakiś czas temu odeszły do lamusa. Jednak legenda wydaje się być wciąż żywa i dużo ludzi boi się dentysty niczym diabeł święconej wody. A przecież pojawiają się u nas Niemcy i Anglicy, aby leczyć ubytki, gdyż nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale znacznie tańsze. Z tego powodu warto przełamać się i iść na wizytę. Dentysta założy nam teczkę oraz skrupulatnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale także dziąsła oraz język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszelkie pytania. Warto iść do prywatnego gabinetu, ponieważ będziemy pewni, że cały sprzęt jest nowoczesny, a stomatolog jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami powiązanymi ze stomatologią. Jeżeli przypadnie nam do gustu jego podejście do pracy i ludzi, to można zapisać do niego na wizytę również nasze smyki.


Warto uczyć je od najmłodszych lat, że wizyty u dentysty nie są czymś strasznym. Trzeba sprawdzać stan swoich zębów przynajmniej raz na pół roku.