Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Co wykonać, kiedy chcemy mieć piękny uśmiech?

  • Posted on: 21 January 2022
  • By: addmean
Implanty zębowe to innowacyjny oraz optymalny sposób na zupełnie nowy i piękny uśmiech. Obecnie w czasie wizyty u dentysty jesteśmy postawieni przed wyborem implantów tytanowych albo cyrkonowych.


Implanty wykonane z tytanu na rynku istnieją już od bardzo wielu lat.
laser
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com


Natomiast cyrkonowe implanty jest to nowość, która niezwykle szybko zyskuje na popularności. Implanty tytanowe zastosowane po raz pierwszy były w 1965 r. przez szwedzkiego profesora. Od tamtego czasu z tej metody korzysta niezwykle wiele ludzi. Tytan jest to materiał zapewniający długotrwały okres użytkowania. Co poniektórzy z pacjentów posiadają jednak obawy, które wiążą się z estetyką tej metody. Tytan występuje w srebrno-szarym odcieniu. Długotrwałe obserwacje pokazały, że przy metodzie takiej może z czasem dojść do małego obniżenia się linii dziąseł, które odsłaniają implant. Należałoby także wiedzieć na czym opiera się wszczepienie implantu. Po umiejscowieniu wszczepu do kości, następuje potem proces integracji kostnej tkanki z tytanową nawierzchnią implantu. W wypadku, kiedy zastosowana jest metoda implantologii jednofazowa, pacjent po zabiegu wyposażony jest w korony albo mosty tymczasowe. To sprawia, że zabieg jest niezauważalny dla postronnych ludzi.

Publikowany wpis, to niezwykle wciągający materiał? Jeśli również tak uważasz, to zobacz na inny wątek, a pełna treść (https://krevetki.pl/uslugi/dermatologia/) sprawdzi się tu wielce.

Jeśli interesują Cię implanty Wołomin jest miejscem, w którym znajdziesz właściwą klinikę stomatologiczną, która zapewni Ci piękny uśmiech.


Po zabiegu doktor zalecić może dietę papkowatą, w czasie której będziemy musieli unikać twardego jedzenia nawet przez parę miesięcy. Taki zabieg może przeprowadzony zostać podczas jednej wizyty. Cechy implantu powodują, że taki proces leczenia nie zajmuje wiele czasu. Przygotowana tytanowa powierzchnia implantu jest dosyć szorstka. Jest specjalnie wytrawiona do stymulowania wzrostu kości oraz przyspieszenia gojenia się. Zezwala to na skrócenie czasu leczenia.
Jakiś czas temu na rynku zjawiła się opcja dla tytanowych implantów. Są to implanty wykonane z cyrkonu. Te implanty są określane także ceramicznymi i są najnowszą oraz najbardziej estetyczną postacią implantów.