Energia

Lampa antydepresyjna dopomoże w potrzebie

 • Posted on: 27 August 2020
 • By: addmean
Depresja
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Warto szukać alternatywnych metod na depresję
Coraz więcej obywateli jest zmuszonych walczyć z depresją, która nie spogląda na płeć, ani na status ekonomiczny, praktycznie atakuje każdego, kto poczuje się przyduszony własnym życiem i nagromadzonymi przeżyciami. Przez to też powinniśmy nie tylko powiedzieć, co zrobić, by podjąć starania ochrony przed tą chorobą, lecz też jak w sposób alternatywny, bez przyjmowania przeróżnego rodzaju medykamentów można się przed nią bronić.

Czy faktycznie na pewno warto spożywać kawę?

 • Posted on: 10 August 2020
 • By: addmean
Filiżanka kawy
Author: Ahmed Rabea
Source: http://www.flickr.com/
Jak głosi stara legenda, kawa stała się tak powszechna dlatego, że niegdyś mocno zaspani zakonnicy nie chcąc po prostu przysypiać na porannych spotkaniach z własnym przełożonym, spożywali ziarenka kawy. Skutek? Sporo większa energia! W takim razie można śmiało powiedzieć, iż ta osoba, która chce tak jakby się odmulić, powinna zacząć pić kawę. Szczególnie chodzi o poranny ból głowy, który pewnie dla większości ludzi jest mega irytujący. Należy również docenić to, że świeża kawa sprawia, iż możemy podwyższyć swoje ciśnienie.

Dlaczego opłaca się pić napój z czystka i jakiego rodzaju właściwości posiada szałwia hiszpańska?

 • Posted on: 7 July 2020
 • By: addmean
naturlane suplementy
Author: iStock
Source: iStock
Zielona herbata jest sławna z tego, że ma dużo czynnych biologicznie składników o wzmacniającym działaniu immunologiczny układ. Czystek jest jedną z najsilniej działających roślin, które wzmacniają układ immunologiczny. A przy tym jest pozbawiony działań ubocznych. Nie ma także możliwości przedawkowania. Herbatę z czystka można podawać nawet małym dzieciom już od 3 miesiąca życia. Czystek świetnie smakuje z dodatkiem miodu bądź cytrynowego soku.

Czemu warto pójść do dietetyka? W jakim momencie powinno się to zrobić? Co dzięki temu zyskamy?

 • Posted on: 4 June 2020
 • By: addmean
zdrowe odżywianie to podstawa
Source: pixabay.com
Sporo osób chcących zrzucić trochę kilogramów i poprawić własny wygląd, stosuje różne diety, jak również więcej się rusza. Niektórzy dostrzegają, iż takie działania przynoszą rezultaty, inni natomiast nie są zadowoleni z efektów. Dlatego warto czasem zwrócić się o wsparcie do specjalisty, którym jest dietetyk. Dlaczego opłaca się skorzystać z jego usług? Kiedy się do niego udać?

Jakie poznaliśmy dobre sposoby na zaparcia?

 • Posted on: 14 March 2020
 • By: addmean
lekarstwa
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
W aptece wyszukamy sporo przeróżnych suplementów
Warto zaznaczyć, że w aptekach oferowane będą różnego rodzaju leki, które sprawiają, że nasze ciało wspanialej funkcjonuje, lepiej zapamiętujemy, a również że łatwiej jest nam utrzymać właściwą figurę. Tylko dzięki właściwemu dobraniu tego rodzaju leków, możemy mieć pewność, że efekty będą takie jak chcieliśmy oraz że nasz organizm będzie dużo lepiej działał.

Fachowo wykonany hawajski masaż LOMI LOMI o działaniu zdrowotnym i relaksującym

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
masaż
Source: flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że masaże posiadają perfekcyjny wpływ nie jedynie na nasze zdrowie, lecz też na nasze samopoczucie. Masa masaży ma oddziaływanie lekarskie, relaksujące oraz odprężające, pojedyncze typy masażów zdrowotnie wpływają na poniektóre partie naszego ciała. Profesjonalnie skonstruowany masaż to także doskonałe lekarstwo na stres.