Energia

Fachowo wykonany hawajski masaż LOMI LOMI o działaniu zdrowotnym i relaksującym

 • Posted on: 12 December 2019
 • By: addmean
masaż
Source: flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że masaże mają zdumiewający wpływ nie wyłącznie na nasze zdrowie, lecz też na nasze samopoczucie. Niemało masaży ma działanie uzdrawiające, relaksujące oraz odprężające, poszczególne rodzaje masażów medycznie oddziałują na poniektóre partie naszego ciała. Profesjonalnie wykonany masaż to też cudowne lekarstwo na stres.

Jakie poznaliśmy dobre sposoby na zaparcia?

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
lekarstwa
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
W aptece wyszukamy dużo różnorakich leków
Powinno się zaznaczyć, że w aptekach proponowane są różnego typu leki, które sprawiają, że nasze ciało wspanialej funkcjonuje, lepiej myślimy, a także że łatwiej okazuje się być nam utrzymać odpowiednią sylwetkę. Tylko dzięki odpowiedniemu dopasowaniu tego typu leków, możemy mieć pewność, że efekty będą takie jak pragnęliśmy i że nasz organizm będzie dużo lepiej działał.

Czy faktycznie na pewno warto spożywać kawę?

 • Posted on: 1 December 2019
 • By: addmean
Filiżanka kawy
Author: Ahmed Rabea
Source: http://www.flickr.com/
Jak głosi pewna legenda, kawa stała się tak powszechna dlatego, że niegdyś mocno zaspani członkowie zakonu nie chcąc najzwyczajniej spać na wczesnoporannych spotkaniach z własnym przełożonym, jedli ziarenka kawy. Efekt? O wiele więcej energii! Zatem można powiedzieć, iż taka osoba, która pragnie tak jakby się odmulić, musi zacząć pijać kawę. W szczególności chodzi o ranny ból głowy, który pewnie dla większości jest mega irytujący. Należy również docenić to, że świeża kawa powoduje, iż mamy okazję zwiększyć swoje ciśnienie.

Dlaczego opłaca się pić napój z czystka i jakiego rodzaju właściwości posiada szałwia hiszpańska?

 • Posted on: 26 July 2019
 • By: addmean
naturlane suplementy
Author: iStock
Source: iStock
Herbata zielona słynie z tego, że ma sporo biologicznie czynnych składników o wzmacniającym działaniu układ immunologiczny. Czystek jest jedną z działających najsilniej roślin, które wzmacniają immunologiczny układ. A przy tym jest pozbawiony działań ubocznych. Nie ma także możliwości przedawkowania. Leczniczą herbatę z czystka można podawać nawet pociechom już od 3 miesiąca życia. Czystek znakomicie smakuje z dodatkiem naturalnego miodu bądź soku z cytryny.

Czemu warto pójść do dietetyka? W jakim momencie powinno się to zrobić? Co dzięki temu zyskamy?

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
zdrowe odżywianie to podstawa
Source: pixabay.com
Sporo ludzi chcących pozbyć się kilku kilogramów i poprawić swój wygląd, stosuje różne diety, jak też więcej się rusza. Niektórzy widzą, iż te wszystkie działania dają rezultaty, inni natomiast nie są zadowoleni z efektów. Dlatego warto czasem zwrócić się o pomoc do specjalisty, jakim jest dietetyk. Dlaczego opłaca się skorzystać z jego usług? Kiedy się do niego udać?

Lampa antydepresyjna dopomoże w potrzebie

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
Depresja
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Trzeba poszukiwać naturalnych metod na depresję
Coraz więcej obywateli jest zmuszonych zmagać się z depresją, która nie patrzy na płeć, ani na status materialny, praktycznie łapie każdego, kto czuje się przyduszony swoim życiem oraz zebranymi przeżyciami. Przez to też powinniśmy nie tylko powiedzieć, co robić, aby podjąć starania obrony przed tą chorobą, lecz również jak w sposób alternatywny, bez przyjmowania różnorakiego typu leków można się przed nią obronić.