Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Czym w zasadzie są oraz do czego są wykorzystywane dygestoria wykorzystywane w laboratoriach?

  • Posted on: 26 February 2022
  • By: addmean
Dostępne w sprzedaży takiego typu urządzenia wyprodukowane są zgodnie z niezwykle popularnym systemem zarządzania jakością o nazwie ISO 9001:2000, co gwarantuje, że wyrób spełnia wymogi najświeższych europejskich norm 14175 dla dygestoriów chemicznych.


Takie narzędzia są wykorzystywane do prowadzenia prac laboratoryjnych.


Bardzo skutecznie eliminują rozprzestrzenianie się mieszanek chemicznych w powietrzu oraz gwarantują osobom zatrudnionym przy tego typu urządzeniu największą ochronę przed urazami mechanicznymi. Takie dygestoria wyposażone są w 2 układy ostrzegania: z sygnalizacją usytuowania podnoszonego okna frontowego, uprzedzająca pracowników o położeniu okna powyżej roboczej wysokości i z sygnalizacją przepływu powietrza, która ostrzega pracownika przed niepoprawnym działaniem narzędzia. Modułowa budowa dygestoriów ułatwia ich połączenie w kilku stanowiskowy moduł. Możliwe jest także wykonanie dygestorium o rozmiarach innych, niż rozmiary typowe.

Kliknij ten link poradnia alergologiczna legnica! Na stronie zobaczysz pożyteczne wiadomości na to zagadnienie, omówione w tekście.

Jeżeli chodzi o informacje techniczne, to budowa jest samonośna, wykonana z kształtowników metalowych proszkowo pokrytych specjalną chemoodporną farbą epoksydową.


sposób
Author: Alejandro Martinez
Source: http://www.flickr.com


Wyciąg z kanałem jest wytworzony z twardego polichlorku winylu, który jest wyposażony w sensor przepływu powietrza. Jeżeli chodzi o część roboczą, to blat jest wytworzony z płyty ceramicznej lub z żywicy epoksydowej. Montowane wewnątrz komory roboczej ściany mogłyby być wykładane warstwą ceramiki, płytami z żywicy poliestrowej, odpornym laminatem lub blachą obłożoną proszkowo chemoodporna farbą epoksydową.
Na żądanie klientów ściany boczne mogą być wykonane ze szkła bezpiecznego. Przesuwane w pionie okienko frontowe może być stworzone w wersji jednolitej albo jako dwuczęściowe zatem teleskopowe. W części podsufitowej może być wbudowane oświetlenie.