Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Efektowne sposoby odchudzania podczas czynnych wczasów

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Dużo ludzi w naszym kraju obecnie walczy z problemami otyłości. Wszystko jest powiązane z wieloma chorobami a także nieposkromionym jedzeniem niezdrowej żywności. Osoby o słabej wytrzymałości psychicznej popadają w anoreksję, co w następstwie jest bardzo uciążliwym zjawiskiem i bardzo trudno je wyleczyć. Duży odsetekosób jednak potrafi porzucić szkodzącą zdrowiu dietę w idealnym czasie. Niekiedy jednak trudno jest samotnie poradzić sobie z nadmierną wagą, a różne diety są bezcelowe i – dodatkowo – zabierają tylko czas.
post daniela
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach osoby z nadwagą często zgadzają się na następny, bardziej drastyczniejszy krok – turnusy odchudzające. Mordercze tygodnie ćwiczeń pod okiem specjalistów i wzajemna mobilizacja członków tzw. „wczasów” pozwala na skuteczne pozbycie się dodatkowych kilogramów oraz zdobycie wiedzy, dzięki której można w późniejszym czasie pomóc osobom z nadmierną wagą - dużo więcej przeczytasz pod tym adresem. Żwawy odpoczynek pozwala na zreperowanie sił, jak również zerwanie z niesympatycznymi i bezużytecznymi kilogramami. Turnusy odchudzające, które mają miejsce nad morzem, zawierają w swojej ofercie kąpiele, ale także sport na świeżym powietrzu z pięknym widokiem na morze rozgrywające się na polskich plażach. Turnusy w górach natomiast łączą się z czynnym zwiedzaniem pasm górskich, a także wędrowniczymi wyprawami po okolicznych miejscowościach, mających tajemniczą historię i obyczaje charakterystyczne dla mieszkańców.


Każdy turnus ma do dyspozycji dietetyka dostępnego dla uczestników, a także dopasowane są diety i karty dań w zależności od predyspozycji zdrowotnych. W trakcie takich właśnie urlopów wdrażany jest słynny post Daniela - link do wpisu. Ma on na celu swego rodzaju półgłodówka, co pobudza organizm do efektywniejszego trawienia oraz oczyszczenia toksyn, a w efekcie – utraty kilogramów. Teoretycznie dieta ma trwać maksymalnie czterdzieści dni i jest przeznaczona dla ludzi zmagających się przeważnie z otyłością, nadciśnieniem, astmą oraz innymi chorobami. Codzienna dawka spożywanych posiłków nie powinna przekraczać 600 kalorii. Post Daniela to powszechnie znany ludziom mającym w przeszłości nadwagę i chwali się ogromnym podziwem nie tylko wśród uzywających, ale także lekarzy, którzy zgodnie przyznają, że pozwala on na powrót do dawnego stanu równowagi oraz lepszej formy fizycznej. Na pewno turnusy odchudzające dedykowane osobom, które w przeszłości wprowadzały różnego rodzaju diety są perfekcyjnym rozwiązaniem i umożliwiają radykalne, lecz równocześnie przyjemne zmiany godne podziwu.