siłownia

Już teraz rozpocznij współpracę z trenerem personalnym, a rezultaty będą zauważalne po miesiącu ćwiczeń i stosowania diety!

  • Posted on: 10 October 2019
  • By: addmean
trener personalny
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Patrzysz w lustro i nie jesteś w stanie uwierzyć, że po zimie przybrałaś kilka kilogramów? Nie ma się nad czym użalać, bowiem możesz to zrzucić ekspresowo, jeżeli w rzeczy samej prawidłowo się do tego przygotujesz. Aktualnie jest naprawdę gro sposobów na to, tak aby zrzucić zbędne kilogramy, zatem nie możesz uważać, iż nie masz czasu lub będziesz nazbyt zmordowana. Najwyższa pora, by ruszyć tyłek z kanapy i zacząć ćwiczyć.

W jaki sposób dbać o zdrowie i zgrabną sylwetkę?

  • Posted on: 25 August 2019
  • By: addmean
zdrowa dieta
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
Na sklepowych półkach królują współcześnie słodycze i sztucznie przetworzone produkty, natomiast z barach na ogół stykamy się z niezdrowymi fastfoodami, typu pizza czy też hamburgery. Wynikiem konsumowania tego typu rzeczy nierzadko jest powiększony cholesterol, otyłość bądź inne problemy ze zdrowiem. Niemniej nie powinniśmy zaniedbywać naszego zdrowia oraz ciała, wskutek tego zastanówmy się nad tym, w jaki sposób w dobie współczesnego niezdrowego jedzenia można o siebie zadbać.

Gdy planujemy wspaniale prezentować się na długo to na pewno suplementy na rzeźbę pomogą nam to dostać

  • Posted on: 7 March 2019
  • By: addmean
bieg po zdrową sylwetkę
Author: Sammy Zimmermanns
Source: http://www.flickr.com
Obecnie gdy popatrzmy na to, co się dzieje chociażby w telewizji i na ulicach, to bez wątpienia zobaczymy, że nadzwyczaj dużą wagę coraz częściej przymocowuje się do tego, jak konkretny człowiek się prezentuje, czy jest atletyczny, gruby czy wychudzony.

Zdrowa dieta odchudzająca, start na siłowni

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
dieta
Author: iStock
Source: iStock
Wiele osób, które posiadają kilka lub kilkanaście, a bywa, że i kilkadziesiąt kilogramów chcą zacząć dietę. Bardzo często wszystkim marzy się cudowna dieta, czyli coś w stylu, że w czasie miesiąca wszystko da się zrobić lub, że wystarczające okaże się łykanie tabletki i wciąż będzie można jeść tak jak się jadło, a i tak się schudnie. Jednak nie jest to odpowiednie podejście. Idealna jest zdrowa dieta odchudzająca, czyli taka stworzona przez dietetyka.