Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju myjnia dezynfekator sprawdza się najlepiej? Jakiego dokonać wyboru? Jakie cechy powinien mieć taki sprzęt?

  • Posted on: 8 July 2022
  • By: addmean
Obecnie najbardziej zaawansowany sprzęt to norma, z tego powodu powinniśmy inwestować w technologię, która zagwarantuje najlepszą jakość. Szczególnie dotyczy to branż, w jakich bardzo istotne są najbardziej nowoczesne technologie. Tak jest faktycznie w dziedzinie sanitariów. Wymagane jest naprawdę odpowiedniego sprzętu, żeby nadążyć za normami i dzięki temu zagwarantować najbardziej zaawansowaną usługę. Która myjnia dezynfektor to zapewnia? Prześledźmy to zagadnienie na przykładzie Meiko Topline 20, jaki jest przeznaczony do dezynfekcji naczyń sanitarnych – utensyliów.


To rzeczywiście rewelacyjny, świetnie wykonany produkt, na pewno przyszłościowy, bo gwarantujący innowacyjną technologię mycia i dezynfekcji naczyń szpitalnych. Choć wygląd jest piękny, to nie jest to najważniejsze, gdyż to co najważniejsze kryje się w środku: rewolucyjne rozwiązania technologiczne.

Zainspirował Cię naszwpis?! Mamy specjalnie dla ciebie dodatkowe informacje, dlatego zobacz szczegółowy tekst na ten temat.

Jest tam nowy, niezwykle efektywny system czyszczący, niezwykłe rozwiązania techniczne wzbogacone oryginalnymi i innowacyjnymi komponentami. Cały zestaw w pakiecie z nowym zintegrowanym panelem kontrolnym, jaki ułatwia pracę. Jest przeznaczony do opróżniania, mycia i dezynfekcji, takich naczyń szpitalnych, jak pokrywki pojemników, kaczki szpitalne, szpitalne baseny, pojemniki na stolec, nerki szpitalne i inne pojemniki na mocz. Jak to działa?

szpital
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Naczynia szpitalne, wiadomo, muszą być ustawione w odpowiedniej pozycji, a to znaczy, że ich miejsce znajduje się na uchwycie który znajduje się na drzwiach komory myjącej. Kiedy zamkniemy drzwi następuje opróżnienie naczyń szpitalnych, natomiast przez dotknięcie właściwego przycisku rozpoczynamy proces mycia (-> przeczytaj na stronie na znam.swidnica.pl). Drzwi komory są całkowicie bezpiecznie zablokowane aż do prawidłowego zakończenia cyklu mycia. Podczas każdego cyklu naczynia się w pierwszej kolejności płukane zimną wodą, a później są myte w ciepłej wodzie. Dysze są tak ustawione, iż mycie jest najbardziej efektywne. Na końcu, już po myciu, naczynia są właściwie i dokładnie dezynfekowane. Termiczna dezynfekcja to działanie wysokiej temperatury w odpowiednim czasie.

Myjnie dezynfekatory TopLine z dezynfekcją termiczną mają system chłodzenia, który jest uruchamiany w ostatniej fazie każdego programu. Umożliwia to również na suszenie naczyń szpitalnych. Po zakończeniu konkretnego programu, drzwi się odblokowują, a naczynia są gotowe do użycia (zobacz przykłady). To urządzenie z pewnością poprawi komfort pracy.