Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Z jakich powodów mieszkańcy naszego kraju mają problem z zębami, jakie są najlepsze metody żeby o nie dbać.

  • Posted on: 24 June 2022
  • By: addmean
Mieszkańcy naszego kraju mają naprawdę duże problemy z próchnicą, która pojawia się u zdecydowanej większości dzieci i dorosłych. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka.


Strzykawka do podawania znieczulenia pacjentowi
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim przyczynia się do tego nieodpowiednia higiena swoich zębów, to znaczy nieodpowiednie szczotkowanie albo nawet jego zupełny brak. Jeżeli dojdzie jeszcze nieprawidłowa dieta, z nadmierną ilością słodkich napojów i przekąsek, to bakterie będą miały idealne warunki do tego, żeby zrobić spustoszenie w uzębieniu. Często kłopoty wynikają także z zaniedbań, ludzie lekceważą niewielkie ubytki, nic z nimi nie robią, a potem jak wystąpi mocny ból, to niekiedy może już być za późno (więcej o zabiegach na stronie oferty zabiegów na stronie ). Dlatego też dentysta Wołomin powinien stać się coroczną tradycją wszystkich, aby dokładnie skontrolować, jak wyglądają zęby.


centrumnature.pl/techniki-bowena.html
Author: Denis Loh
Source: http://www.flickr.com


samochód
Author: David Prasad
Source: http://www.flickr.com


W czasie takiego przeglądu stomatolog wykona dokładną kontrolę zębów pacjenta i poinformuje o znalezionych ubytkach. Jakie w dużej części przypadków można będzie sprawnie i szybko wyeliminować, nie płacąc równocześnie jakiś ogromnych pieniędzy, bo tylko za niewielką plombę. Większe ubytki będą wymagać dłuższego i przede wszystkim droższego leczenia, niekiedy sięgającego nawet paru tysięcy złotych. Na takie bowiem wydatki trzeba się nastawić, jeśli ktoś by chciał założyć sobie implanty wołomin (implanty z Wołomina). Są to wykonane w specjalny sposób wkręty, jakie się umieszcza w kości szczęki pacjenta w miejscu, gdzie były prawdziwe zęby.


Dzięki swojej wytrzymałości z pewnością starczą do końca życia, lecz za ich założenie trzeba sporo zapłacić, na pewno taniej wyjdzie systematyczne dbanie o prawdziwe zęby.