odżywki

W jaki sposób skutecznie i bezpiecznie brać sterydy, aby nie doświadczyć skutków ubocznych a także szkodliwego oddziaływania na nasze zdrowie.

  • Posted on: 8 October 2020
  • By: addmean
Siłownie pękają w szwach. Praktycznie w każdym mieście, jak i w wielu małych wsiach, odnajdziemy miejsce, gdzie będziemy mogli popracować nad atrakcyjnym wyglądem. W końcu prawie każdy z nas śni o wzorowej sylwetce. Ładna rzeźba a także silne mięśnie będą czymś, do czego zmierzają setki tysięcy amatorów a także zawodowców.

Marzysz o odpowiedniej sylwetce? Sprawdź!

  • Posted on: 1 September 2020
  • By: addmean
centrum fitnessu
Author: BEST WESTERN PLUS Hotel Cantur
Source: http://www.flickr.com
Jak stworzyć masę mięśniową? Są różnorodne teorie? Najmocniej wydają się przekonujący ci co prowadzą znane programy, w których ukazując idealnie wyrzeźbione ciało przekonują o własnych sposobach. Przekonujące są też różne publikacje i artykuły w gazetach, jakie traktują o różnych ćwiczeniach, jak i o proponowanych receptach na zniszczenie jak największej ilości tkanki tłuszczowej. No tak, wszystko to jest na plus, lecz nie każdemu starcza zapału i przekonania, aby wdrażać w swoje życie te wszystkie rady. Całe szczęście istnieje jeszcze inny sposób na cudowną sylwetkę.

Czy wiemy jakie odżywki dla początkujących okazują się być odpowiednie?

  • Posted on: 10 July 2020
  • By: addmean
odżywki białkowe dla początkujących
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy porozumieć się z lekarzem i trenerem

Zanim zaczniemy zażywać jakieś suplementy diety, które mają wspierać nasze treningi i dopomóc nam w uzyskaniu odpowiedniej masy ciała, powinniśmy porozumieć się z lekarzem oraz trenerem.

Gdy decydujesz się przyjmować sterydy, musisz stosować się do wyznaczonych porcji

  • Posted on: 18 March 2020
  • By: addmean
Trening na siłowni
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Sporo ludzi marzy o pięknej oraz umięśnionej sylwetce, jaka idealnie podkreśli ogrom pracy włożony w jej kształtowanie. Muskulatura jest najbardziej ceniona przez mężczyzn, jednak nie brakuje także i kobiet, które chcą rzeźbić własne ciało.