błonnik

Świetny pomysł na przepyszne śniadanie

  • Posted on: 18 June 2022
  • By: addmean
śniadanie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Polskę opanowała moda na zdrowy tryb życia. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe kluby fitness, mnóstwo osób kształci się w kierunku bycia trenerem personalnym, a prasa pisze o zdrowym odżywianiu. Co ciekawe można jeść zdrowo, smacznie i… słodko! Udowodni to przepis na deser z owsianki. A w zasadzie przepisów kilka.

Jak sobie radzić ze wstydliwymi problemami? Jak zlikwidować zaparcie? Co możemy na to poradzić?

  • Posted on: 16 June 2022
  • By: addmean
dbanie o zdrowie
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Różne przypadłości są często wstydliwe, dlatego nie mówimy o nich nazbyt chetnie. A tak na prawdę mogą one dotyczyc każdego. Tego typu dolegliwości to problemy z drogami moczowymi oraz układem odbytniczym. Są bardzo nieprzyjemne. Na szczęście można je zwalczyć.Jeśli pomyślimy o takich przypadłościach to pierwsze nasuwają się na myśl zaparcia. To dosyć trudny problem. Dotyczy on często osoby ze schorzeniami neurologicznymi, którzy są trwale unieruchomieni w łóżku.

Jeżeli pragniemy zrzucić kilka kilogramów lub uzupełnić braki w diecie, to warto przyjmować błonnik witalny

  • Posted on: 16 December 2021
  • By: addmean
błonnik witalny
Author: Cruso PR
Source: Cruso PR
Odpowiednie żywienie się jest niesłychanie ważnym składnikiem zdrowego sposobu życia. Jednakże czasem zwykła dieta nie starczy, gdyż organizm nie dostanie wszelkich potrzebnych mikroelementów.

Po czym poznać słusznego dietetyka? W którym miejscu odszukamy takiego w Łodzi?

  • Posted on: 8 October 2021
  • By: addmean
Dieta
Author: Vitana
Source: Vitana
Wykryć dietetyka nie jest trudno, gorzej ze znalezieniem speca, który spełni nasze wypatrywania - zaproponuje rezolutną, dopasowaną do naszego stanu zdrowia i stylu egzystowania dietę oraz zmotywuje do zmiany trybu żywienia. Oto porady, jak tego typu specjalistę znaleźć. Nim skorzystamy z usług dietetyka, dowiedzmy się na jakiej podwalinie wyznaczana jest dieta a także czy będzie ona uregulowana do naszych osobnych potrzeb.