perfumy

Feromony – czy to skuteczny sposób na płeć przeciwną? Dowiedz się, gdzie je kupić

  • Posted on: 26 December 2021
  • By: addmean
feromony
Author: @stalkadam
Source: http://www.flickr.com
Zapach potrafi omamić – sam z pewnością niejednokrotnie się o tym przekonałeś, gdy niespodziewanie poczułeś niespotykaną woń perfum. A mocniej aniżeli perfumy mogą nas tylko kusić feromony, jakie są naturalnymi substancjami chemicznymi wydzielanymi przez organizmy żywe, w tym ludzi. U zwierząt są fundamentem komunikacji, a co więcej, samiec po zapachu właśnie potrafi zlokalizować swoją partnerkę, nawet gdy znalazła się parę km dalej.

Warto popatrzeć na perfumy z feromonami

  • Posted on: 7 October 2021
  • By: addmean
perfumy
Author: Felix Padrosa Photography
Source: http://www.flickr.com
Trzeba mieć perfumy z feromonami

Każdy uwielbia czuć się pewnie, szczególnie jeśli przebywa w znaczniejszym towarzystwie osób i to wymieszanym płciowo. Niestety niektórym matka natura dała sporo pewności siebie, pozostałym jej brakuje, a łączy się to z ilością feromonów, które każdy z nam ma w sobie. Jeśli zauważamy, że odpadamy od znajomych, nie posiadamy tej pewności siebie, ani takiego poczucia seksowności, to odpowiednim rozwiązaniem okażą się perfumy z feromonami. Mamy szansę zakupić perfum o jakimkolwiek zapachu, który najbardziej nam się podoba, a bezzapachowe feromony, które będą w nim zawarte właściwie spełnią swoją pracę. Będziemy czuć się pewniej, będziemy przykuwać wejrzenia płci przeciwnej, a to spowoduje, że poczujemy się bardziej seksownie oraz prościej będzie nam zawierać nowe znajomości.

Odświeżacze powietrza to istotny element uposażenia pomieszczeń w domach oraz przestrzeni publicznej

  • Posted on: 22 December 2019
  • By: addmean
świeży zapach
Author: Joni Räsänen
Source: http://www.flickr.com
Wiele wskazuje na to, iż sposób w jaki postrzegamy świat nie wynika zaledwie z obserwacji dokonywanej wyłącznie za pomocą zmysłu wzroku. Będąc istotami z wachlarzem zmysłów odczytujemy rzeczywistość wszystkimi możliwymi drogami.