światło

Usuwanie różnych dolegliwości z wykorzystaniem światła

  • Posted on: 16 September 2019
  • By: addmean
światło
Author: LARS
Source: LARS
Światło jest niezwykle ważnym składnikiem życia człowieka. Faktem jest, że właściwie bez tego czynnika nie mogłoby istnieć życie. Bez wątpienia prawdą jest, że ludzie żyjący w strefach, które w dużej mierze pozbawione są światła pochodzącego ze Słońca w ciągu roku, mają o wiele większe szanse zachorowania przykładowo na depresję. Z tej przyczyny dostęp do naturalnego światła i ciepła słonecznego jest tak istotny. Na przykład na terenie Polski, która leży w obrębie klimatu umiarkowanego, bywa tak, że rocznie jest bardzo wiele dni pozbawionych słońca.

Dlaczego ledowe telebimy są tak chętnie wykorzystywane przez współczesną reklamę zewnętrzną.

  • Posted on: 5 September 2019
  • By: addmean
telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Telebimy przebojem wkroczyły się na rynek reklamy i wizualizacji, zastępując tradycyjne formy. Zresztą trudno się dziwić, że tak jest, bo w zestawieniu z tablicami reklamowymi albo bilboardami mają dużo plusów. Przede wszystkim są znacznie elastyczniejsze jeśli chodzi o emisję reklam. Przy klasycznej reklamie wszelakie zmiany będą wymagać fizycznego przyklejenia czy wstawienia nowego obrazu, a to wiąże się z czasem i koniecznością zatrudniania do tego pracownika.

Czy jesień jest faktycznie tak depresyjna? Czy podczas jesieni pozostaje nam tylko melancholia i nuda?

  • Posted on: 2 July 2019
  • By: addmean
Smutna kobieta
Author: Kou Art
Source: http://www.flickr.com
Jesień to pora roku, która dużej liczbie osób kojarzy się negatywnie. Najwięksi pesymiści sądzą, że kojarzy się ona z umieraniem. Tymczasem jest to aura pogodowa jak każda inna, która nadchodzi cyklicznie oraz niesie ze sobą plusy i minusy.

Kiedy przybywa jesień przydatna będzie terapia światłem

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
jesień
Author: frucht1991
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy dobrze wiemy, że o wiele lepiej się czujemy, kiedy jest powyżej dziesięciu stopni i grzeje słoneczko niż wtedy, gdy pada deszcz i za oknem jest szaro. Z tego powodu jesienią i zima wyjeżdżamy na wczasy do miejsc gdzie jest ciepło. Ale nie zawsze mamy na to pieniądze. Sporo osób chodzi raz na jakiś czas na solarium, by odrobinę się pobudzić i poczuć lepiej. Fototerapia, jest bardzo rozpowszechnionym sposobem leczenia nie tylko sezonowego przygnębienia, ale też stanów depresyjnych.