światło

Kiedy przybywa jesień przydatna będzie terapia światłem

  • Posted on: 12 February 2020
  • By: addmean
jesień
Author: frucht1991
Source: http://www.flickr.com
Każdy dobrze wie, że o wiele lepiej się czujemy, kiedy jest powyżej dziesięciu stopni i świeci słoneczko niż w momencie, gdy pada deszcz i za oknem jest chłodno i ciemno. Dlatego jesienią i zima wyjeżdżamy na wczasy do ciepłych krajów. Jednak nie zawsze znajdujemy na taki wypad środki. Część osób chodzi raz na jakiś czas na solarium, żeby trochę się pobudzić i poczuć lepiej. Fototerapia, jest bardzo popularnym sposobem leczenia nie tylko sezonowego przygnębienia, ale też stanów depresyjnych.

Dlaczego ledowe telebimy są tak chętnie wykorzystywane przez współczesną reklamę zewnętrzną.

  • Posted on: 7 February 2020
  • By: addmean
telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Telebimy szturmem wdarły się na rynek reklamy i wizualizacji, zastępując formy tradycyjne. Nie powinno to zresztą dziwić, że tak jest, bo w zestawieniu z tablicami reklamowymi albo bilboardami mają dużo plusów. Po pierwsze są dużo bardziej elastyczne jeżeli będzie chodzić o emisję reklam. Przy klasycznej reklamie wszelakie zmiany wymagają fizycznego naklejenia albo wstawienia nowego obrazu, a to będzie się wiązać z jakimś czasem i koniecznością zatrudniania do tego pracownika.

Usuwanie różnych dolegliwości z wykorzystaniem światła

  • Posted on: 19 January 2020
  • By: addmean
światło
Author: LARS
Source: LARS
Światło jest niezwykle istotnym składnikiem ludzkiego życia. Faktem jest, że właściwie bez tego czynnika nie ma życia. Bez wątpienia faktem jest, że ludzie żyjący w miejscach, które w dużym stopniu pozbawione są światła pochodzącego ze Słońca w ciągu roku, mają znacznie większe zagrożenie zachorowaniem na przykład na depresję. Z tej przyczyny dostęp do naturalnego światła i ciepła słonecznego jest tak istotny. Na przykład w Polsce, która położona jest w obrębie klimatu umiarkowanego, bywa tak, że rocznie jest bardzo wiele dni pozbawionych słońca.

Czy jesień jest faktycznie tak depresyjna? Czy podczas jesieni pozostaje nam tylko melancholia i nuda?

  • Posted on: 17 November 2019
  • By: addmean
Smutna kobieta
Author: Kou Art
Source: http://www.flickr.com
Jesień to pora roku, która dużej liczbie osób przywodzi na myśl negatywne myśli. Najwięksi pesymiści sądzą, iż wiąże się ona z odchodzeniem. Tymczasem jest to aura pogodowa jak każda inna, która następuje cyklicznie i ma negatywy i pozytywy.