kręgosłup

W jaki sposób rozwiązać problemy zdrowotne w czasie snu?

 • Posted on: 7 March 2021
 • By: addmean
Lekarz
Source: sxc.hu
Zdrowy i spokojny sen, to najwspanialszy kosmetyk, zapewniający świetlisty wygląd każdego dnia. Aby nieustająco budzić się we wspaniałej formie i pełnym entuzjazmu, należy pamiętać o paru podstawowych zasadach. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o przewietrzenie pokoju, w którym śpimy, opuszczenie żaluzji oraz pobycie się źródeł hałasu. Kolejnym krokiem jest dobór wygodnego łóżka i odpowiedniej poduszki, które podczas spania pomogą rozluźnić kręgosłup, stawy oraz mięśnie.

Sprzęt rehabilitacyjny

 • Posted on: 22 December 2020
 • By: addmean
Bandaż, opatrunek
Author: jynmeyer
Source: http://www.sxc.hu
Prowadzimy wyjątkowo niezdrowy styl życia. Codzienne przesiadywanie za biurkiem jest w stanie się skończyć poważnymi schorzeniami kręgosłupa i naszych stawów. Zwykle nie myślimy o tym również po powrocie do domu, kiedy nadwyrężamy nasz kark, pochylając się nad klawiaturą laptopa.

Skuteczne centrum rehabilitacyjne do którego warto trafić, jeśli masz kontuzje

 • Posted on: 10 December 2020
 • By: addmean
ćwiczenia rehabilitacyjne
Author: bwanderd
Source: http://www.flickr.com
Rehabilitacja to kompleksowe działanie na rzecz osoby niepełnosprawnej fizycznie lub psychicznie - albo z jakimś deficytem w ww. obszarach. Rehabilitacja ma za zadanie przywrócenie tej osobie maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej lub psychicznej a także zdolności do pracy oraz do uczestniczenia w życiu społecznym.

Schorzenia kręgosłup, czyli co nas łupie w krzyżu?

 • Posted on: 1 August 2020
 • By: addmean
Kręgosłup
Author: Michael Dorausch
Source: http://www.flickr.com
Kondycja naszych kręgosłupów z roku na rok jest coraz to gorsza, kręgosłupowe dolegliwości zataczają szerokie kręgi. Wysiedzieliśmy sobie te nieszczęścia. W pracy przed laptopem, w domu przed odbiornikiem telewizyjnym, w aucie. Jeżeli nie umiemy iść spacerkiem paręset metrów do sklepu po chleb, nie można się później zdumiewać, iż rusztowanie naszego organizmu nie daje sobie rady.

Praktycznie każda firma winna wynająć fizjoterapeutę, który zajmie się masażem work site

 • Posted on: 8 July 2020
 • By: addmean
masaż w pracy
Author: anokarina
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie mnóstwo osób prowadzi siedzący tryb życia. Jest to spowodowane szczególnie tym, że mnóstwo prac wykonywanych jest przy biurku z wykorzystaniem laptopa.

Aktywne spędzanie wolnego czasu, czyli co można robić dla swojej kondycji, by lepiej się poczuć

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: restoncommunitycenter
Source: http://www.flickr.com
Kiedy widzimy, iż coraz gorzej wchodzą ulubione spodnie albo nasza buzia staje się coraz krąglejsza, postanawiamy walczyć z tym. Nie każdy ma tyle motywacji, by odmówić sobie apetycznych przekąsek, toteż wybiera inny sposób, a dokładnie stara się jak najbardziej aktywnie wykorzystywać czas, aby pozbyć się tych kilku lub kilkunastu zbędnych kilogramów. Jak należy ćwiczyć, by poprawić swą formę? Sposobów jest parę, dlatego na pewno każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie.

Jak wybrać nowoczesny fotel masujący

 • Posted on: 6 October 2019
 • By: addmean
masażystka podczas wykonywania masażu
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nasza praca jest siedząca, albo intensywnie uprawiamy sport zazwyczaj przydatny może być nam masaż. Naturalnie są to inne masaże. W odmienny sposób masowany będzie pracownik korporacji, który cierpi na ból kręgosłupa od wielu godzin spędzanych w niewygodnej pozycji przy komputerze, a w inny sposób potraktowany zostanie na przykład biegacz, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia przykurczonych ścięgien.