tłuszcz

Jakimi metodami pichcić, żeby nie zyskać na wadze?

 • Posted on: 14 January 2020
 • By: addmean
Wszyscy lubimy dobrze zjeść, ale czasem nie każdy może sobie na to pozwolić. Jeśli Twój brzuch wyraźnie odstaje, najlepiej zacząć uważać na to co jesz i w jaki sposób wykonujesz posiłek. Szczęśliwie nie jest równoznaczne z rezygnacją z pysznych dań. Jedno z drugim można pogodzić. Jak tego dokonać?

W dzisiejszych czasach jest trend na bycie fit - nie chodzi tu tylko o szczupłość, ale również o bycie zdrowym

 • Posted on: 2 December 2019
 • By: addmean
kąpiele
Author: Daniel Means
Source: http://www.flickr.com
Ludzie doskonale wiedzą, że puszystym żyje się gorzej. Nielekko im znaleźć odpowiednie ubrania, często w towarzystwie czują się zmieszani, a na dodatek ze względu na dodatkowe kilogramy może czekać ich wiele chorób - choćby cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, kłopoty ze stawami lub udar.

Zdrowe oraz dobre artykuły, które pochodzą z natury

 • Posted on: 7 November 2019
 • By: addmean
Zdrowe jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Natura ma nam do zaoferowania naprawdę mnogość fenomenalnych, pysznych i przede wszystkich zdrowych towarów, które dają naszemu organizmowi sporo cennych minerałów oraz wartości odżywczych. Na dodatek w takiej zdrowej oraz nieprzetworzonej żywności odkryjemy też cenne dla naszego układu enzymy, proteiny, koenzymy a także błonnik, konieczne aminokwasy lub odpowiednie oleje i tłuszcze.

Na co stawiają przeważnie sportowcy – odżywki oraz suplementy diety

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
suplementy aakg
Source: fbb.pl
Na rynku znaleźć można dziś niezliczoną ilość rozmaitych ofert suplementów dla sportowców i osób chcących zatroszczyć się o swój wygląd. Biorąc pod uwagę odżywki dostępne wśród ofert, znaczące jest skonsultowanie się z lekarzem odnośnie możliwości przyjmowania specyfiku. Dla producenta odżywek najważniejsze jest to, by nie zaszkodzić zainteresowanemu. Mnóstwo fachowców z przedsiębiorstwa gotowych jest pomóc i wyjaśnić klientom, który z oferowanych przez nich produktów mógłby okazać się dla niego najlepszy i wartościowy.

W jaki sposób efektywnie stracić zbędne kg?

 • Posted on: 10 September 2019
 • By: addmean
dieta, odchudzanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie od teraz wiadomo, że nasz własny wizerunek jest niezmiernie znaczącym pierwiastkiem naszego życia. Chociaż w ogólnym przekonaniu umocniło się sformułowanie, że nasz ubiór czy sylwetka ma stosunkowo nikłe znaczenie to natomiast to właśnie te aspekty mogą oddziaływać na naszą korzyść w chwilach, kiedy w żadnym wypadku się tego nie spodziewamy.

Każdy, kto ma zamiar wyglądać rewelacyjnie, powinien regularnie trenować i budować zgrabną sylwetkę

 • Posted on: 3 September 2019
 • By: addmean
salon fryzjerski
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zamierzamy schudnąć albo polepszyć wygląd swojej sylwetki, to powinniśmy wybrać się na siłownię. Musimy wówczas wybrać odpowiedni komplet ćwiczeń.