higiena

W jaki sposób bezpiecznie stać się posiadaczem tatuażu, na co zwracać uwagę przy wybieraniu osoby, która go będzie robić.

  • Posted on: 19 August 2020
  • By: addmean
Tatuaż
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ludzie od dawien dawna w różnorodny sposób zdobili swoje ciała, dawniej niektóre z tych zdobień miały duże znaczenie symboliczne albo informowały o statusie osoby je noszącej. Jednym ze sposobów na dekorowanie swojego ciała były tatuaże, już wieki temu poznano metody trwałego barwienia skóry.

Komu zalecane będą zenella tabletki?

  • Posted on: 1 January 2020
  • By: addmean
zenella tabletki
Author: Amy
Source: http://www.flickr.com
Na różnorakie problemy, oferowane są różne medykamenty, a co się z tym wiąże, najpierw powinno się dokładnie zastanowić, co nam będzie dolegać, byśmy mogli poszukiwać dobre rozwiązania. Im dokładniej będą dopasowane przeróżnego rodzaju preparaty do własnych kłopotów, tym szybciej się z nimi rozprawimy, a co się z tym łączy, tym szybciej będziemy mieli szansę powrócić do zwyczajnego działania.


Zenella tabletki zalecane będą przy infekcjach pochwy


Nieodpowiednia higiena, pływanie w przeróżnego rodzaju basenach i jeziorach, a również odbyte choroby, mogą doprowadzać do tego, że panie mają problem z infekcjami pochwy.

Właściwa higiena jamy ustnej – jak powinna wyglądać? Jak zmusić się do systematyczności oraz samodyscypliny?

  • Posted on: 5 September 2019
  • By: addmean
zęby
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Chyba większość z nas ma świadomość, jak ważna jest dbałość o własne zęby. Generalnie powinno się pielęgnować swoje zdrowie. Lecz zęby mamy tylko jedne na całe życie, jeśli je zaniedbamy, to później nie ma już możliwości, żeby to nareperować. Dlatego już małym dzieciom wpajamy, że muszą je regularnie czyścić, nitkować, płukać jamę ustną. Także w miarę częste wizyty u stomatologa są bardziej niźli wskazane. Ważne, żeby szybko wykryć wszystkie ubytki oraz błyskawicznie je usunąć.

Najważniejsze przyczyny powstawania ubytków w zębach, w jaki sposób najtaniej i najlepiej i najtaniej dbać o swoje zęby

  • Posted on: 29 January 2019
  • By: addmean
ząb
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Jednym z większych problemów naszego społeczeństwa jest próchnica, bardzo często występująca w zasadzie u większości. Mają ją zarówno małe dzieci, jak również dorośli i młodzież, i nie bez przyczyny jest ona zaliczana do najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych. Niezaleczone zęby nie tylko powodować mogą stany zapalne i bóle, ale mają także duży wpływ na różne narządy wewnętrzne.

Mamy diagnozę lekarską – to ATZ. Od czego rozpocząć leczenie?

  • Posted on: 1 November 2018
  • By: addmean
dziecko
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
AZS, o którym ostatnio bardzo wiele się pisze, to choroba dotykająca głównie dzieci. Zapadają na nią nowo narodzone maluszki albo dzieci około 6 roku życia. Właściwie nie można jej całkiem wyleczyć, ale można dostać sporo produktów zmniejszających jej objawy. U części osób ustępuje wraz z wiekiem. Jeżeli nie przejdzie całkiem, to często jej objawy są po prostu mniej uporczywe i nie dają się mocno we znaki.