przedsiębiorstwo

Decydujemy się na agencję marketingową

  • Posted on: 22 October 2019
  • By: addmean
reklama
Author: Donald Lee Pardue
Source: http://www.flickr.com
Działalność agencji reklamowej mieści całościowe zaprojektowanie i realizowanie kampanii marketingowych przez: projektowanie i lokowanie reklam w mediach drukowanych, radiu, telewizji, internecie oraz innych publikatorach, planowanie jak też lokowanie reklam zewnętrznych w postaci billboardów, gablot, paneli sterowców reklamowych, ekspozycji okiennych, reklam na autach i autobusach itd., dystrybucję i doręczanie prospektów jak też egzemplarzy reklamowych, tworzenie stoisk jak też innych konstrukcji i punktów wystawowych, prowadzenie kampanii reklamowych jak też pozostałe usługi promocyjne mające na celu przyciągnięcie albo zatrzymanie klientów.

W jaki sposób można błyskawicznie wypełnić rozliczenie podatkowe?

  • Posted on: 4 October 2019
  • By: addmean
pity 2016 program
Author: Ctd 2005
Każdy, kto w danym roku kalendarzowym osiągnął zysk finansowy, musi mieć na uwadze, że należy rozliczyć się z odpowiednim urzędem skarbowym. Czasami jednak pity sprawiają wiele kłopotów – właśnie po to powstają programy umożliwiające łatwo uzupełnić dokumenty.

Dlaczego znajomość finansowej wartości przedsiębiorstwa jest tak istotna? Są czasem takie okoliczności, kiedy ta wiedza może być przydatna

  • Posted on: 23 July 2019
  • By: addmean
Pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz własną firmę i chcesz dowiedzieć się, ile jest warta. Aby to oszacować należy poznać kilka pojęć, które są potrzebne przy tego typu zadaniach. W tym tekście postaramy się zaprezentować to interesujące zagadnienie.

W sytuacji, gdy niemiecki kontrahent zalega ci z opłatami, możesz zatrudnić przedsiębiorstwo windykacyjne

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
należności
Każdy, kto prowadzi interesy, bez wątpienia poświadczy, jak dużą trudnością okazuje się sytuacja, gdy klient zalega z płatnościami. Niestety, takie sytuacje mają miejsce nad wyraz często, a przedsiębiorcy najczęściej długimi miesiącami bądź latami starają się odzyskać własne pieniądze. W sytuacji, gdy nie możemy skłonić nieuczciwego kontrahenta do spłaty zobowiązania, powinniśmy skorzystać z pomocy jednostki windykacyjnej.

Z jakiej przyczyny należałoby posiłkować się usługami biura rachunkowego?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
księgowość
Masa przedsiębiorstw zatrudnia współcześnie księgową albo pełny zespół osób, jakie będą zajmować się rachunkowością oraz księgowością w przedsiębiorstwie. Rozwiązanie to na pewno jest niesłychanie efektywne, jakkolwiek też całkiem kosztowne. Dlatego dużo przedsiębiorców woli skorzystać z oferty biur rachunkowych.