zabieg

Medycyna estetyczna oraz starania z jej zakresu

 • Posted on: 11 September 2019
 • By: addmean
chirurgia estetyczna
Author: KoiQuestion
Source: http://www.flickr.com
Medycyna estetyczna, to filia medycyny, zajmujący się zapewnieniem dobrej jakości życia ludzi zdrowych, przez czyny ochronne, zorientowane w znaczącej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w następnym etapie jednakże rekonstrukcyjne, mające odbudować formę sprzed tego procesu. Poza tematyką starzenia, medycyna estetyczna zajmuje się też poprawką w szerokim zakresie rozumianych skaz estetycznych o przeróżnym podłożu, które mogą wywrzeć wpływ na dyskomfort płynący z osobistego wyglądu.

Jak działać, gdy okaże się, iż mamy zaćmę? powinniśmy w takim momencie zdecydować się na operację

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
Leczenie zaćmy
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Zaćma to zmętnienie normalnie przezroczystej soczewki. Jak wiemy, soczewka skupia promienie światła na siatkówce, a zmiany na niej, jak wspomniana wyżej choroba – pogarszają proces widzenia. Zaćma rozwija się stopniowo wraz z wiekiem, jest tak natomiast, że pojawia się nagle. Choroba jest bardzo powszechna u ludzi po 60. roku życia, objawia się aż w 60% populacji w tym wieku.

Przeważnie wykorzystywane obowiązujące obecnie triki na podtrzymanie wspaniałego wyglądu

 • Posted on: 2 September 2019
 • By: addmean
szpital
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Jesteśmy w epoce, gdy prym młodego wieku i piękna jest wszechobecny i coraz większa część społeczeństwa próbuje się do niego zaadaptować. Są atoli ludzie, którzy są wprost zobligowani do dobrego prezentowania się, i rozchodzi się tu nie jedynie o gwiazdy ekranu.

Medycyna estetyczna jest przyszłością, nie bój się korzystać ze świadczeń specjalistów, albowiem możesz się czuć dużo lepiej w swoim ciele

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
kobieta
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
W tej chwili zdecydowanie więcej kobiet zwraca nacisk na swój wygląd. Troszczą się one w podobny sposób o zdrowie fizyczne, jak i o mentalne. Jest to niezwykle istotne, ponieważ obecnie multum ludzi ma kłopot z aprobatą siebie i własnego ciała. Jeśli i my zmagamy się z takim problemem to jak najprędzej musimy znaleźć rozwiązanie, bowiem efekty tego mogą być dla nas fatalne.

W jaki sposób zadbać o swoją urodę? Jakie istnieją sposoby na niwelowanie zmarszczek?

 • Posted on: 31 August 2019
 • By: addmean
kosmetyka estetyczna twarzy gdańsk
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Jako wypełniacz zmarszczek bardzo często używany jest kwas hialuronowy jak również nie aż tak popularny, lecz równie wart wspomnienia jak i dający długotrwałe rezultaty - kwas polimlekowy. Jeden, jak i drugi wypełniacz zmarszczek używany jest w trochę inny sposób, ważne natomiast, iż daje dobre efekty. Zależnie od tego którą klinikę wybraliśmy, na przykład wypełnianie zmarszczek Szczecin, użyty będzie jeden z tych dwóch środków, warto w związku z tym coś o nich wiedzieć.

Powiększanie warg kwasem hialuronowym – co należy wiedzieć?

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
Uśmiechnięta kobieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W aktualnych czasach pełne i uwydatnione usta są synonimem kobiecości. Z tego też powodu coraz więcej pań decyduje się na zabiegi powiększania ust, aby być na topie i poczuć się piękną. Ale na co warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na taki zabieg?

Podstawowe informacje w temacie zabiegów usuwania zaćmy o jakich powinien mieć pojęcie każdy bez wyjątku pacjent.

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
pacjent
Author: Ninian Reid
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka choruje na kataraktę powinna zadbać o to, żeby poddać się stosownemu leczeniu. Najczęściej będzie to leczenie operacyjne. W związku z tym, należałoby także regularnie kontaktować się z okulistą przez co będzie się zawsze świetnie doinformowanym. Nota bene, są najważniejsze wiadomości na temat zabiegów usuwania katarakty o których musi mieć pojęcie każdy chory. A to lekarz prowadzący ma obowiązek o tym informować. Stricte zabieg aktualnie wykonywany pozostaje przy pomocy nowatorskiej techniki, jest bezbolesny i potrwa dokładnie kilka minut.

Czy istnieją w dniu dzisiejszym skuteczne sposoby chirurgicznego leczenia otyłości?

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
otyłość
Author: Poprostuzdrowo.pl
Source: Poprostuzdrowo.pl
Każdy z nas doskonale wie, że zachowanie idealnej sylwetki we współczesnych czasach jest przez nas niezmiernie pożądane. Nasza postawa oraz wygląd ma w wielu przypadkach ogromny wpływ na wiele czynników naszego życia codziennego. Chociaż przyzwyczailiśmy się rzec, że to nie szata to ozdabia człowieka, to jednak posiadanie przyciągającego ciała jest w stanie niezmiernie mocno nam pomóc. Niestety w wielu przypadkach nasze ciało nie wygląda tak, jakbyśmy tego pragnęli.

Wspaniała wizyta w salonie SPA, dzięki której zadbamy o swoje ciało oraz doskonale odpoczniemy

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
odchudzanie
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Każda kobieta lubi różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Czasem po długiej pracy mamy ochotę wypocząć się podczas kąpieli lub masażu dodatkowo dbając o swe ciało. Gabinety kosmetyczne mają dla nas zachwycającą ofertę- zabiegi SPA, które w ciągu jednego dnia odmienią nasze ciało jak również je zrelaksują.

Jak mogą powstać i jak da się wyleczyć modzele, czyli informacje o tej dość często występującej dolegliwości.

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
stopy
Author: asweetheart66
Source: http://www.flickr.com
Skóra na niektórych częściach ciała bez przerwy jest narażona na różne otarcia i naciski. U większości osób nie będzie się to wiązać z żadnymi dolegliwościami, jednak u niektórych może dojść do zmian skórnych we wrażliwych miejscach. W wyniku podrażnień czy nacisku zewnętrzna część skóry zaczyna obumierać i tworzy się dość twarda, zrogowaciała warstwa. Nie jest ona spowodowana żadnymi bakteriami, wirusami czy grzybami, więc nie da się nią w żadnej sposób zarazić, jednak niekiedy spowodować może spory dyskomfort.

Intymne komplikacje zdrowotne, z którymi pacjentki o wiele częściej udają się do lekarzy.

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
kobieta
Author: 123rf
Source: 123rf
Panie muszą zmierzyć się z wieloma przypadłościami, właściwymi dla ich płci. Dużo wśród nich to wstydliwe komplikacje kobiece, z którymi pacjentki coraz częściej udają się do lekarza. Są świadome one, że tylko tak mogą poczuć się dobrze. I nie chodzi tu absolutnie o próżność, bo wiele z takich przypadłości komplikuje kobietom codzienne funkcjonowanie oraz negatywnie wpłynie na zdrowie.

Operacyjne zakładanie endoprotezy

 • Posted on: 29 April 2019
 • By: addmean
złamana noga
Author: John Swindells
Source: http://www.flickr.com
Wybierane dzisiaj przez ekspertów implanty mogą zastąpić kłopotliwe części układu ruchu, które uległy uszkodzeniu z różnych powodów. Dzięki zaangażowaniu specjalistów w przygotowywanie nowych opcji, można trafić na pomoc na najwyższym poziomie. Jeśli pod lupę weźmiemy element taki, jak endoproteza Kraków oferuje pacjentom nowatorskie możliwości. Dużo osób z takim problemem wie, że może się zwrócić do małopolskich specjalistów.

To, co powinien wiedzieć chory, jaki poddaje się operacji usunięcia zaćmy.

 • Posted on: 28 April 2019
 • By: addmean
pacjent
Author: COM SALUD Agencia de comunicación
Source: http://www.flickr.com
To, co powinien wiedzieć chory, jaki podda się operacji usunięcia zaćmy zawarte pozostało w powyższym artykule. Z tego powodu, kiedy ktoś bezpośrednio szykuje się do tego zabiegu to powinien orientować się, że najrozsądniej będzie, jeśli zaznajomi się z jego treścią. Naturalnie, na pewno o wszystkim zostanie także poinformowany przez swojego okulistę, jednak artykuł tego typu jak ten skierowany jest nie tylko dla chorych, ale dla ich bliskich. Kiedy już bowiem zostanie podjęta decyzja o skierowaniu pacjenta do zabiegu to uczestniczy w tym nota bene cała rodzina. W pierwszej kolejności więc, już na długo przed datą operacji chory powinien o siebie zatroszczyć się. Nie może zapominać o tak standardowych sprawach jak utrzymanie dobrego stanu oczu, albo kontrolowanie ciśnienia. Zobowiązany jest wykonać te badania, jakie konieczne będą przed zabiegiem, by jak najlepiej mógł być przeprowadzony wywiad lekarski. Jeśli to będzie przypilnowane to nie zostanie nic innego jak zgłosić się do ośrodka na zrobienie operacji.

Operacje z zakresu okulistyki, z jakich dobrze będzie skorzystać na obszarze całej UE.

 • Posted on: 22 April 2019
 • By: addmean
Unia Europejska
Bez wątpienia będą takie zabiegi okulistyczne, z których opłaca się skorzystać na terenie całej UE, ponieważ nie ma potrzeby oczekiwać dłużej na zabieg, tak jak jest to w wypadku zabiegów wykonywanych w Polsce. Z tego powodu jeżeli będziemy wpisani na listę oczekujących do określonego zabiegu to musimy się zapytać okulisty, czy będziemy mieli możliwość korzystania z takiej opcji. Nikt przecież nie będzie chciał czekać nazbyt długo na rezultaty kuracji i każdemu będzie należeć się jak najlepsza opieka lekarska.

Pages