społeczeństwo

Niebezpieczeństwa i zagrożenia które wynikają z nadwagi, jaką ma bardzo liczna część naszego społeczeństwa.

  • Posted on: 15 April 2020
  • By: addmean
Dieta
Author: iStock
Source: iStock
Lekarze od wielu lat alarmują, że współczesne społeczeństwo ma coraz większy problem z otyłością. Dotyczy to praktycznie wszystkich, i dzieci i dorosłych, szczególnie pośród młodych ludzi stanowi to ogromne zagrożenie. Młode osoby, które tak wcześnie nabędą niepotrzebnych kilogramów w wielu dorosłym mogą mieć duże problemy z ich pozbyciem się. Jest wręcz odwrotnie, im ktoś będzie miał więcej lat, tym ma mniej siły i motywacji do tego, aby zacząć nad sobą pracować.

Fachowy catering dietetyczny staje się coraz popularniejszą formą doglądania o sylwetkę

  • Posted on: 10 October 2019
  • By: addmean
wyobrażenie - zdrowie
Author: Mike Gogulski
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie żyjemy każdego dnia coraz to szybciej, przez co jeszcze częściej nie posiadamy stosowniej ilości czasu, aby móc go poświęcić na sporo znaczących dla nas spraw, takich jak choćby rodzina czy doglądanie o prywatne zdrowie. Jest to niestety nadzwyczaj zła wiadomość, ponieważ przez to coraz to więcej osób zaczyna dolegać, przez co zwiększa się nam w społeczeństwie zgrupowanie osób, niezdolnych do pracy albo coraz częściej starzejących się.

Jak przedstawia się rynek stomatologów na warszawskim Ursynowie?

  • Posted on: 8 October 2019
  • By: addmean
stomatolog
Author: Bosc d'Anjou
Source: http://www.flickr.com
Usługi dentystyczne cieszą się stale rosnącą popularnością. Dwa główne powody mają na to wpływ. Rosnąca świadomość ludzi – oto pierwszy z nich. Ludzie chodzą do dentystów coraz częściej, przede wszystkim ze względów zdrowotnych, a po drugie ze względów estetycznych.

Przesadne jedzenie może w otwarty sposób przywieść nas do otyłości

  • Posted on: 14 August 2019
  • By: addmean
restauracje
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas pragnie zjeść smakowity pokarm, aby dobrze działać. Dostarczenie odpowiedniej sumy cukrów oraz białka jest bowiem obowiązkiem, który musimy przeprowadzić, by nasz układ życiowy cieszył się pełną sprawnością. Nasze gusta kulinarne są często wymagające. Wprawa ewidentnie ukazuje, że kategorycznie lubimy spożywać posiłki, które niestety są dla nas niezdrowe, niemniej wprawdzie posiadają niespotykany smak.