uzębienie

Jaką pastę do zębów zakupić by cieszyć się pięknym i zdrowym uzębieniem każdego dnia i wyzbyć się chorób zębów?

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
pasta ortodontyczna
Author: Bil Kleb
Source: http://www.flickr.com
Potrzebujesz czegoś wyjątkowego dla swoich zębów? Doskwiera Ci problem dentystyczny? Zobacz co możesz poczynić w tym obszarze!


Pasty bez fluoru to jest świetne rozwiązanie. Spora ilość popularnych past do zębów proponuje nam fluor jak aktywną substancję, ochraniającą nasze uzębienie przed tak groźną próchnicą.

Jak skutecznie dbać się o zdrowie własnych zębów aby uniknąć przykrych oraz sporych problemów jakie mogą pojawić się w późniejszym czasie?

 • Posted on: 2 September 2019
 • By: addmean
dziecko, zęby
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwa higiena zębów to fundamentalna podstawa jeżeli myślimy o zachowaniu zdrowego oraz śnieżnobiałego uśmiechu przez długi czas. Troszcząc się o zęby dzisiaj oszczędzamy sobie przykrych problemów w przyszłości a więc należy o tym pamiętać aby uniknąć licznych wizyt u dentysty oraz długiego leczenia.

Promienny oraz zdrowo wyglądający uśmiech - jak go osiągnąć?

 • Posted on: 6 August 2019
 • By: addmean
dentysta podczas zabiegu
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
O higienę jamy ustnej oraz uzębienie trzeba zadbać już od dziecięcych lat. Choć wśród mnóstwa osób panuje jeszcze przekonanie, iż mleczaków u dzieciaków nie warto leczyć, bo rzecz jasna i tak wypadną, to jest to błędne myślenie. Dentyści przekonują, że o mleczaki u dzieciaków powinno się dbać równie intensywnie co o uzębienie stałe.

Dzięki innowacjom technologicznym porządne implanty zębów starczają na wiele lat, a współczesne protezy są właściwie całkowicie niewidoczne

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
apteki
Author: ELITE
Source: ELITE
Współcześnie posiadamy dostęp do tak rozmaitych innowacji technicznych, że dbanie o zęby stało się dużo prostsze. Możemy zrobić sobie implanty, zamontować aparat dentystyczny, a nawet zrekonstruować nadkruszony ząb.

Jak odpowiednio zadbać o stan naszych zębów?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Dentysta
Author: jamesvandyke
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas za wszelką cenę zmierza do podtrzymania należytego stanu zdrowia. Jest to bowiem jedna z naszych najogromniejszych wartości, jakie zdobyliśmy w naszym życiu. Naturalnie w naszym działaniu często zmierzamy do choćby posiadania jak najogromniejszych zysków pieniężnych, niemniej natomiast w naszej nieprzerwanej pogoni nawet gigantyczne bogactwo nie jest w stanie sprawiać radości, o ile nie będziemy mieć pełnego zdrowia.

Stomatologia estetyczna oraz protetyka - jak potrafi nam pomóc

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Gabinet dentystyczny
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Stomatologia estetyczna to słynna dziedzina, jaka dba o wygląd zębów pod wieloma kątami. W asortymencie stomatologii estetycznej znajdują się między innymi licówki, mosty protetyczne i korony, oraz także plastyka dziąseł, korekta zębów bądź wybielanie. Dziś stomatologia estetyczna jest ogromnie rozwinięta, wskutek tego bez względu na stan naszego uzębienia, dzięki licznym oferowanym usługom, każdy z nas może cieszyć się ślicznym uśmiechem.