uzębienie

Jak skutecznie dbać się o zdrowie własnych zębów aby uniknąć przykrych oraz sporych problemów jakie mogą pojawić się w późniejszym czasie?

 • Posted on: 22 July 2020
 • By: addmean
dziecko, zęby
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwa higiena jamy ustnej to absolutna podstawa jeśli myślimy o zachowaniu zdrowego i śnieżnobiałego uśmiechu na wiele lat. Dbając o nasze uzębienie dzisiaj oszczędzamy sobie nieprzyjemnych problemów w przyszłości a więc warto mieć to na względzie żeby uniknąć licznych wizyt u dentysty oraz uciążliwego leczenia.

Jaką pastę do zębów zakupić by cieszyć się pięknym i zdrowym uzębieniem każdego dnia i wyzbyć się chorób zębów?

 • Posted on: 14 June 2020
 • By: addmean
pasta ortodontyczna
Author: Bil Kleb
Source: http://www.flickr.com
Potrzeba Ci czegoś wyjątkowego dla swojego uzębienia? Dokucza Ci kłopot dentystyczny? Sprawdź co możesz uczynić w tym zakresie!


Pasty bez fluoru to może być idealne rozwiązanie. Spora ilość popularnych past do zębów proponuje nam fluor jako aktywną substancję, chroniącą nasze zęby przed tak niepowołaną próchnicą.

Promienny oraz zdrowo wyglądający uśmiech - jak go osiągnąć?

 • Posted on: 14 April 2020
 • By: addmean
dentysta podczas zabiegu
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
O higienę jamy ustnej oraz zęby powinno się zadbać już od najmłodszych lat. Choć wśród mnóstwa osób istnieje jeszcze przekonanie, że mleczaków u dzieci nie trzeba leczyć, bo przecież i tak będą wypadać, to jest to nieprawidłowe myślenie. Stomatolodzy przekonują, że o zęby mleczne u dzieci trzeba dbać tak samo intensywnie co o zęby stałe.

Dzięki innowacjom technologicznym porządne implanty zębów starczają na wiele lat, a współczesne protezy są właściwie całkowicie niewidoczne

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
apteki
Author: ELITE
Source: ELITE
Współcześnie posiadamy dostęp do tak rozmaitych innowacji technicznych, że dbanie o zęby stało się dużo prostsze. Możemy zrobić sobie implanty, zamontować aparat dentystyczny, a nawet zrekonstruować nadkruszony ząb.

Jak odpowiednio zadbać o stan naszych zębów?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Dentysta
Author: jamesvandyke
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas za wszelką cenę zmierza do podtrzymania należytego stanu zdrowia. Jest to bowiem jedna z naszych najogromniejszych wartości, jakie zdobyliśmy w naszym życiu. Naturalnie w naszym działaniu często zmierzamy do choćby posiadania jak najogromniejszych zysków pieniężnych, niemniej natomiast w naszej nieprzerwanej pogoni nawet gigantyczne bogactwo nie jest w stanie sprawiać radości, o ile nie będziemy mieć pełnego zdrowia.

Stomatologia estetyczna oraz protetyka - jak potrafi nam pomóc

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Gabinet dentystyczny
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Stomatologia estetyczna to słynna dziedzina, jaka dba o wygląd zębów pod wieloma kątami. W asortymencie stomatologii estetycznej znajdują się między innymi licówki, mosty protetyczne i korony, oraz także plastyka dziąseł, korekta zębów bądź wybielanie. Dziś stomatologia estetyczna jest ogromnie rozwinięta, wskutek tego bez względu na stan naszego uzębienia, dzięki licznym oferowanym usługom, każdy z nas może cieszyć się ślicznym uśmiechem.